Wpis z mikrobloga

@problemat: Masz racje, pedofile nie powinni żyć swoim życiem, dlatego należy ich zamknąć w więzieniach a kościoły przerobić na bary i sklepy. Ktoś straci i to będziesz ty i tobie podobni.
  • Odpowiedz
@problemat: Używasz słowa demokracja, ale tylko w kontekście tego co przegłosowali radni województwa. A czemu nie spojrzysz na to szerzej? Przytłaczająca większość krajów będących w Unii jest przeciwna segregacji z powodu orientacji seksualnej i się na to nie godzi. Skoro my wstąpiliśmy do Unii podpisując różne traktaty to powinniśmy się do tej woli większości dostosować (większość w Polsce jak i rząd mówią, że w Unii chcą być). Czemu osoby LGBT
  • Odpowiedz
@problemat: referendum akcesyjne pokazało, że z takimi poglądami jesteście w mniejszości, jesteście mniejszością która strasznie się drze, przez was finansowo ucierpi większość.
Powtarzam przeszło 50% Polaków stwierdziło, że u nas będzie tak samo jak w Berlinie (zabawne bo tam rządzą Chrześcijańscy Demokraci xD) czy Paryżu, wypowiadasz się w imieniu mniejszości której się za wiele wydaje.
  • Odpowiedz
@sebsossj: Ja jestem ciekaw ile jest tam procentowo tych ludzi lgbt że tak bardzo im przeszkadzają, przecież w takim nowoczesnym i otwartym poznaniu to trzeba specjalnie po gej klubach chodzić by ich widzieć.
  • Odpowiedz
@problemat: Ja również jestem jak najbardziej za demokracją na jak najniższym szczeblu. Ale to tak nie działa, że mała społeczność może demokratycznie wprowadzać prawo jakie sobie chce. Myślę, że w tej kwestii różnimy się po prostu tym, czy kwestia LGBT jest kwestią światopoglądową czy też fundamentalną z gatunku podstawowych praw człowieka. Unia w obecnej formie to nie tylko kwestie finansowe, ale też pewne normy społeczne i podstawowe wolności. Tak samo
  • Odpowiedz
Ale teraz zagłosowałbym na PiS, widząc całą tę nienawiść nakręcaną przeciw ich wyborcom.


@problemat: z ciekawości - na nazistów też byś głosował, widząc tę całą nienawiść przeciw nim? Albo na bolszewików stalinowskich?
  • Odpowiedz