Wpis z mikrobloga

@problemat:

Nie rozumiem więc takich szantażów, które świadczą tylko o tym, że w demokracji coś poszło zupełnie nie tak. Bo ktoś teraz szantażować nas może, że albo myślimy tak jak inni, albo nie dostaniemy hajsu. Słabe zagranie.


Dołącz dobrowolnie do organizacji wyznającej pewne wartości, dostawaj hajs od tej organizacji, jednak nie podzielasz ich wartości, chciej hajs dalej, ale oni już nie chcą dać....SZANTAŻ!!!
  • Odpowiedz
@problemat:

no dywagujesz sobie, czy ludzie spoza PiS są w Małopolsce zadowoleni, że im przejdą obok nosa pieniądze. Bo niby pewnie nie są zadowoleni.


Dywaguje o wyborcach pis, czyli jak sam zauważyłeś nie wypowiadam się w ich imieniu. Dziwne bo jako doktorant powinieneś rozróżniać jedno od drugiego, ale coś tak jakoś nie idzie.
  • Odpowiedz
@problemat: Ale ja nie mam z tym problemów :) nie mam szacunku do ludzi którzy nie mają szacunku do innych - a tym jest właśnie ten cudowny papier o którym krzyczał spermodawca naszego przygłupiego długopisa, lub ten wiejski głupi śmieć udający kobietę w garnku na głowie. I to nie tylko moja opinia, ale w zasadzie sporej części kraju i z każdym rokiem rośnie :) elektorat pisu to robaki, nawet jakby
  • Odpowiedz
@problemat: Jaka większość?! od kiedy tu jest większość ?! 1/3 polaków to nie większość. To, że wygrali wybory przy frekwencji 60% to NIE JEST WIĘKSZOŚĆ. Ja nie jestem tolerancyjny najchętniej zakazałbym jakichkolwiek ideologicznych p----------o czy to tęczowe czy krzyżowe - tylko obłuda pisiorów jest obrzydliwa i skierowana głównie do plebsu - skoro Cię to bawi to spoko, dla mnie jesteś następnym człowiekiem któremu nie podałbym ręki jakby tonął i tyle
  • Odpowiedz
@problemat: ziomie nie podzielasz wartości organizacji, która daje hajs za podzielanie ich wartości i nazywasz to szantażem. Z wypowiedzi twoich wynika, że jesteś wyborcą PiSu jednak faktycznie nie potraficie myśleć logicznie xDD
Pozdro i z fartem, miłego braku 2mld e
  • Odpowiedz
@problemat: Żadna sofistyka, tylko zwyczajna matematyka - 40% polaków nie ruszyło się na wybory. A plebs z PiSu to 30% kraju , a nie 60 żeby była większość. Straszne, ale widzisz taka prawda :) i z każdym rokiem takich ludzi jest coraz więcej, twoje życie przez Twoje ograniczone poglądy jest dla mnie g---o warte
  • Odpowiedz
@problemat: Nie wiem po co tak się pocisz z tym pisaniem. Od razu widać ze jesteś patoprawackim troglodytą i p--------z coś o jakiejś demokracji. To katole się wtrącają w życie innych ludzi, nie odwrotnie. Walka z wymyślonym wrogiem LGBT jest już żałosna, a nie śmieszna
  • Odpowiedz
@problemat: No to wystarczyłoby ze żyją swoim życiem i pozwoliliby żyć innym po swojemu zamiast wymyślać bzdety ze będą dzieci w szkole uczyć gejostwa i masturbacji. Kolejny dowód na to ze wiara w religie to choroba psychiczna
  • Odpowiedz