Wpis z mikrobloga

Mam na #mbank ekonto i konto walutowe w EUR i miałem dostać przelew w euro na kartę visa. Zapytałem zatem na BOK mBank o to czy wejdą te środki na konto euro i o koszty takiej transakcji, po jakim kursie to będzie policzone po przewalutowaniu. Dowiedziałem się, że na konto złotówkowe i "Po kursie sprzedaży mBanku z dnia rozliczenia transakcji" i podany link do kursów. Przelew przyszedł i nie został policzony tak jak się dowiedziałem, i nie chodzi o pomylenie kursu sprzedaży z kursem kupna a o dodatkowy koszt o jakim nie zostałem poinformowany. Oprócz spreadu zostało mi uwalone jakieś 6% dodatkowe i wiedząc o tym na pewno bym na takie rozwiązanie nie poszedł. Reasumując czuję się oszukany mój drogi @mBank
  • 5
  • Odpowiedz
@arczer: Jeśli pytałeś na BOK to powinna być nagrana rozmowa, jeśli wprowadził Cię w błąd oficjalny przedstawiciel banku, rób zażalenie, ja tak kiedy w starym Deutsche Banku odzyskałem kupe kasy.
  • Odpowiedz
@NieistotneKto: rozmowa na czacie więc mam ją w panelu. Będę robił reklamację bo po prostu to jest wał. Nie ma też informacji jakąż to ukrytą skrzętnie w tabeli opłat prowizję mi naliczono. Byłem gotów na ich zarobek na różnicy kursowej czyli już dość duży a dodali jeszcze coś i w sumie straciłem absurdalnie dużo
  • Odpowiedz
@arczer: skontaktuj się z naszą mLinia: +48 42 6 300 800 podczas rozmowy pracownik zweryfikuje transakcję i przyjmie odpowiednie zgłoszenie na weryfikacje. Do rozmowy przygotuj identyfikator i hasło telekodu.
  • Odpowiedz