Wpis z mikrobloga

Nie. Wpisz Aspre w wyszukiwarce, takich pytań dziennie jest z 5. Główny problem to geometria, która może się nie sprawdzić w grawelowych zastosowaniach, zwłaszcza osoby zaczynającej z tym typem rowerów.
@clowncore: Nie mam, ale też sie zastanawiałem. Tym co przeczytałem mogę się podzielić. Aspre ma geometrię bardzo agresywną, jest bardziej przełajem. Drugi problem to geometria tylnego trójkąta - przy dużej stopie dochodzi do zaczepiania piętą o trójkąt.
@manny_lanny: to co na przykład byłoby warte uwagi w tej kategorii? Serio, nie znam się kompletnie, jakbym miał wziąć coś co mi się po prostu podoba to znalazłem rower WHYTE Dean za 6600 na allegro, a okilice 6500 to jest absolutnie górna granica moich możliwości
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@clowncore: chciałem napisać, że bierz bo tanio, ale doczytałem opis i widzę, że drogo. Bo to używany. Ale jakbym szukał takiego i by typ zszedł do jakiś 6000 to bym się zastanowił, dużo lepszy od tego rometa.

Rower jest powystawowy tj. jeździli na nim klienci dla przymiarek etc. Osobiście dojeżdżałem nim do pracy przez około miesiąc czasu, szacowany przebieg to jakieś 300 km. Kupujący otrzyma normalną pełną gwarancję, fakturę, raty co
@clowncore: Ja poświęciłem kilka dobrych godzin na szukanie czegoś w tym budżecie i ostatecznie zdecydowałem się na Aspre 2. Generalnie nie znalazłem nic innego w tym budżecie z takim osprzętem. Co do geometrii, to nie jestem pewien tego wszystkiego co piszą przedmówcy. Owszem, Aspre 2 jest np. dłuższym rowerem od innych i faktycznie geometria jest inna. Ale czy to źle? Nie wiem, wiem na pewno, że warto się przymierzyć do jednego