Wpis z mikrobloga

autentycznie mi chlopaka szkoda, byl mocno kryzys wieku sredniego a teraz bedzie 40 lat minelo jak jeden dzien. no szkoda chlopaka, pozadawal sie z wariatka a teraz nie bedzie kto mu dawac atencji, tylko mu smaka na tzipe narobila typowa p0lka XD
#axeliocontent
widac jak bardzo go kochala, pewnie myslala ze akselko dostaje wiecej atencji w internecie i ze bedzie na jego kanale uskuteczniac chore paranoje, potem sie okazalo ze nikt jej nie chce z nim ogladac to kopnela go w dupe

ta poprzednia tez tak miala, w koncu z rozpaczy sie zabila ze jest nikim i nie ma sie gdzie zlapac wyzszej galezi XD gdyby akselko mial z 200k gotowki to pewnie do dzis by z nim siedziala na tej kanapie
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@kontodozglaszaniapatologiiwykopu Nie zaznajomi się nigdy z nimim normalnym, bo normalny człowiek go unika lub wylatuje z widłami jak ochroniarz pod FSO mam nadzieję że dostał chłop podwyżkę lub awans ( ͡º ͜ʖ͡º) Sraxelio każdego wyrucha i szuka ludzi słabych psychicznie by ich wykorzysta. Typ z którym jechał do Szkocji. Płacił mu za żarcie benzynę noclegi typo jest na rencie plus wysyłał mu jeszcze gry i kasę,
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: hehehehehe
no to tak jak ja - widze "teorie spiskowe" tz znam z innej strony pare osob i na mnie oni zrobili kompletnie inne wrazenie

po prostu nie warto, machnac reka i miec to w dupie zamiast robic cos co wyglada jak lezienie im do d--y XD a oni to lubia XD

serio nie wiem po co mu robisz jakies spotkanie jak
  • Odpowiedz
@Lardor: no skoro ty dokladnie znasz historie z tym typem ze szkocji to wierze ci na slowo

pytanie tylko co jakis nastepny dzban z kraju w ktorym nie trzeba kochac jakis kucy z bialegostoku... no w jaki sposob ten koles uwierzyl ze kuc mu daje atencje z innego powodu niz go wlasnie naciagnac na pieniadze? XD

a ty myslisz ze to malo takich? wystarczy im powiedziec ze wyslesz im donejta albo gry i juz byles "jednym z ulubionych" widzow XD no bo wiedzieli ze to jest mozliwe ze jednak cos im wyslesz, magia zagranicy
  • Odpowiedz
@kontodozglaszaniapatologiiwykopu: roznica jest taka, ze tutaj sie czesto nie siedzi dla ,,patrona tagu" tylko dla spolecznosci co tu sie udziela

Zreszta jest jakas taka nutka fascynacji, ze zaginajac rzeczywistosc mozna normalnie funkcjonowac jak gdyby nic. Ot chce zroumiec jego logike pojmowania swiata. No i jeszcze mieszka na tych samych terenach co ja to wiadomo ploteczki zawsze na propsie (
  • Odpowiedz
  • 1
@kontodozglaszaniapatologiiwykopu gość jest niepełnosprawny skoro ma ręte. Jeśli ja bym prowadził kanal na YT to bym gościowi powiedział by nic nie wysyłał. Wręcz przeciwnie paczki bym zwracał a Oskarek to wykorzystywał. Ptfu na niego kupa chama i prostaka. Przypominam że typ jest w stanie doprowadzić do grobu jak to zrobił ze swoją byłą.
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: no to ja wiem o tym ze sie lubicie i ze momentami ten tag byl tagiem polskiej sceny retro

tyle ze wiele razy wam tlumaczylem ze nie tylko akselko ma taka mentalnosc i jest wiele osob ktore go oskarzyly o bycie dzbanem chwile wczesniej jak akselko ich dzbanem nazwal.

tam sa zawsze jakies 2 strony i prawie nigdy nie jest tak ze ta 2 osoba tez jest umyslowo zdrowa albo bez ukrytego (albo i nawet nie) planu ktory realizuje na fejmie
  • Odpowiedz
@kontodozglaszaniapatologiiwykopu: sam doskonale wiesz, ze jego biografia i co na tym tagu sie znajduje to trzeba szmat czasu poswiecic na analize co i jak. Wiesz jaka to nasza z-----a natura jest, ze ,,trzeba jechac aby jechac bo tak stado prowadzi" bo byly takie momenty, ze palnal glupote i juz poszly pociski (nie kazdy jednak ma twarda dupe jak nam moze sie wydawac). Natomiast mocno negatywne sprawy powinno sie
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: zeby skonczyc ten watek na dzis
- tak doskonale wiem jak paru spermiarzy spermilo do niej przed tym jak odwalila kite a potem wypisywali p------y o tym jak ja kuc sam wlasnymi rekami powiesil XD
- tak wiem ze akselko ma mnostwo krzywych akcji ale tez sporo ma z ludzmi ktorzy tez sa zachlanni i pazerni jak on XD
- tak jak najbardziej ludziom odbija i chca sie pokazac w towarzystwie stawiajac ludziom rozne rzeczy a potem oczekuja tego samego XD czesto ci co biora to sa ludzie ktorzy po tym mowia hehehe przekrecilem frajera - beda mieli widzowie akselka nauczke na przyszlosc XD

nie no w psychoze sie nie wwiercali, akselko po prostu w bialymstoku klepie biede i znudzilo jej sie dawanie d--y mu za free XD wszystko reszta co to tu paru opisywalo jak zbrodnie to byly malo znaczace p------y, jak to w zwiazku sie poszarpali troche ale to nie byl powod ich rozstania, brak perspektyw zwiazku z bezrobotnym kucem to jest marzenie kazdej
  • Odpowiedz
@kontodozglaszaniapatologiiwykopu: powiem tak ,,im mniej wiemy tym lepiej" chociaz nie powiem wkreca jak to mowia ,,uniwersum"

Bardziej mi chodzi o to, ze po cholere wcinal sie w jej leki. Za to powinien oberwac, ze miala przypisane leki a ten bawi sie w lekarza. Tak samo jak ona wpadla w faze z ropiejacym palcem to zachowywal sie jak studenciak znachor byleby nie wydac kase na leki czy jak janusz ,,to ze krwawisz to d--a, nic ci nie bedzie".

W calej tej sytuacji to nie mozna wszystkiego na niego zwalic bo ona byla chora ale po prostu jej ,,opiekun" (no bo roznica wieku spora) nie dopilnowal/olal zalecenia lekarza + jego ,,januszowe wychowanie" na pewno mialo wplyw na to co zrobila. To byla mloda dziewczyna i co ona mogla o zyciu jeszcze
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: w psychiatrii nie ma lekow, sa tylko oglupiacze. moze myslal ze od tego jest taka przyglupia, nikt nie chce byc z chorym psychicznie. jesli byla chora psychicznie i uciekla od rodziny ktora szprycowala ja "lekami" do nastepnego tez dobrego ananasa a na dodatek jeszcze biedaka no to ¯\_(ツ)_/¯

wrocila do swojej rzeczywistosci i sie pewnie zabila na tych waszych lekach w domu ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
@kseroboy: a ja nie wiem, ma tylu hejterow ze na pewno sam nie powie

na pewno tam czasem o niej wspomina jako o "ta k" czy cos takiego itd

jak widac nie nazbieral, chyba nie wierzyles ze nazbiera, to bylo tak wszystko na sile
  • Odpowiedz