Wpis z mikrobloga

autentycznie mi chlopaka szkoda, byl mocno kryzys wieku sredniego a teraz bedzie 40 lat minelo jak jeden dzien. no szkoda chlopaka, pozadawal sie z wariatka a teraz nie bedzie kto mu dawac atencji, tylko mu smaka na tzipe narobila typowa p0lka XD
#axeliocontent
widac jak bardzo go kochala, pewnie myslala ze akselko dostaje wiecej atencji w internecie i ze bedzie na jego kanale uskuteczniac chore paranoje, potem sie okazalo ze nikt jej nie chce z nim ogladac to kopnela go w dupe

ta poprzednia tez tak miala, w koncu z rozpaczy sie zabila ze jest nikim i nie ma sie gdzie zlapac wyzszej galezi XD gdyby akselko mial z 200k gotowki to pewnie do dzis by z nim siedziala na tej kanapie
  • 33
@Stinson: wszyscy ludzie to dzbany co nie znaczy ze to fajnie
chlopak sie poprzebieral w smieszne ciuszki a ona chciala zeby ja pare razy wyruchal i sobie poszla
nie ma to jak komus zbic motywacje do 0 a podbudowac tym swoja

teraz ona chodzi dumna ze wyruchala akselka XD
@kontodozglaszaniapatologiiwykopu: gdyby nie byl toksycznym dzbanem co traktuje kazdego jak smiecia/portfel + robi plotki ze swojego dobrego kumpla (Rafal), ze jest cpunem oraz dziwkarzem to zaden szacunek i wspolczucie mu sie nie nalezy. W ciagu roku zarznal bodaj z 3-4 znajomosci co byly dla niego bliskie (Brexon [moderator], Rafal [bliski kumpel co recenzowal z nim kebaby], Bartosz[sponsor paczek] oraz mechanik) no i kolejne cyber znajomosci z grup bo ego musialo sie
@Bananowy_Kochanek: On by się gnoju obok siebie pozbył, jakby zaczął się zachowywać normalnie przez dłuższy czas - ludzie by zapomnieli, a on mógłby żyć, jak normalny człowiek. Myślę, że robotę choćby najprostszą by znalazł, jak nie w Białymstoku, to gdzie indziej.
Problem z nim jest taki, że nie potrafi się zachowywać normalnie. Nie wiem czy tu da się zdiagnozować jakąś chorobę psychiczną, ale ewidentnie widać, że typ nie widzi, że coś
@MarcinSzabla: on gdyby ego schowal do kieszeni to by sie wybil na YT czy moze bylby montazysta/dziennikarzem skoro na takiego sie kreuje. Zreszta on ma stwierdzone zaburzenie bo sam wrzucal po aferze z miecugowem papier potwierdzajacy, ze lekarz stwierdzil problem. Z tego wszystkiego to najgorsza ta jego toksycznosc i wieczny bol dupy, ze to nie jego wina. Dobry przyklad byl jak z Wojewodzkim zamiast prowadzic dialog z sensem to spieprzyl to
@Bananowy_Kochanek: Typ jest dziwny też z tego względu, że nawiązuje znajomości dość łatwo, potem przez swoje przedmiotowe traktowanie ludzi i kłótliwość je urywa. Następnego akapitu nie musisz czytać, bo chyba o tym wiesz - przeczytaj ostatni.
Jeszcze koło 2017 miał sporo znajomości wśród fanów retrogamingu oraz utrzymywał kontakt z twórcami youtubowymi w tym temacie. Posypało się wszystko w rok czy dwa lata, jak zaczął się zazdrośnie pultać do RetroGralni i ich
@Gorn122: przeglad

@MarcinSzabla: z tego co slyszalem bodaj z filmweb to on mial kiedys kanal (chyba ten od konona wladnie) za co polecial bo wgrywal filmy za co prawa autorskue polecialy. Zreszta co to za gracz jak majac takie lokale jak Lastag, Exp Bar, Xpub, GamesUnited oraz komisy growe unika(l) ich jak ognia ale znawca jak cholera. Tak samo niby polowanie na retro a na taka gielde w Kiermusach nie
@Gorn122: no i zapomnialem dodac, ze gosc mu poszedl na reke aby dalej Plus byl obecny w srodowisku. To znaczy chcial aby za rok na badaniu technicznym moc ujrzec jak ten Poldek wygladajacy jak z salonu po kapitalnym remoncie robi banana na twarzy tego kontrolera.

Zreszta spojrz na sciane z danymi pojazdow co bardzo rzadko je spotkasz na ulicy i goscia reakcje.

I tym sposobem wkopal takich ludzi jak ten mechanik
@MarcinSzabla: ale mam beke z tego ze ty wiesz lepiej o wszystkich sytuacjach ktore zdarzyly sie akselko XD ale niestety to tez jest tak ze akselko trafial na podobnych sobie mowic szczerze naciagaczy i zlodziei

wybielajac ta druga strone po prostu piszesz nieprawde.

Ogolnie najwiekszym jego wrogiem jest on sam.

@Bananowy_Kochanek: no to akurat jest prawda ale tez ludzi jakich on spotyka, szanujmy sie naprawde. bandy roznych cwaniakow XD a
Jeśli kogoś żałować, to raczej ludzi, którzy w dobrej wierze się z nim zadają


@lawniczak: a to roznie z tym bywa bo mnostwo go traktuje jak konona, jak taka maskotke a nie kolege.

szczerze to nie pamietam chyba nikogo kto sie na polskiej scenie retro z kimkolwiek zadaje w dobrej wierze XD chyba raczej tak kazdy wyzej sra niz dupe ma i kazdy naciaga na atencje i donejty

moze ci chodzi
@kontodozglaszaniapatologiiwykopu: coz jak to sie mowi ,,genow nie wybierasz/taki mamy klimat"

Wiesz no nie oszukujmy sie, gdyby on polaczyl te wszystkie kanaly w jeden to mialby spora sume subow no dajmy tak z 30 tys. No jakby nie byl jaki jest to mialby tak ze 200 tysi spokojnie.

Sluchaj co sie dziwic, ze chca sie z nim zaprzyjaznic, no jest troche ,,szycha" jak konon (co moze podbic
Pobierz BananowyKochanek - @kontodozglaszaniapatologiiwykopu: coz jak to sie mowi ,,genow nie...
źródło: comment_16296702654s61sFiMIqZdOzpYKS9RG3.jpg
@Lardor: moze mi szkoda ze koles nie potrafi znalezc swojego rozumu? a moze mi szkoda ze poznaje takich samych manekinow autystow jak on?

nie kazdy musi traktowac kazde spotkanie czy znajomosc jak jakas gre w ktorej trzeba przeciwnika wyruchac

a niestety to sie dzieje nagminie a jak sie nie dasz i ich wysmiejesz to oni sie wielce na ciebie obrazaja XD

no beka z polaczkow ale tez autentycznie szkoda ze nie