Wpis z mikrobloga

Nie wierzę, że to mówię ale muszę się zgodzić z PiSowcem. Borze liściasty, jak mnie irytuje ta naiwność niektórych liberalnych, a w szczególności lewicowych polityków. Zero jakiegokolwiek pragmatyzmu, tylko naiwne i życzeniowe myślenie 6 letniego dziecka. Zrealizujmy plan baćki i Putina, i działając przeciwko interesowi 38 mln ludzi bo trzeba uratować garstkę Afgańczyków. To, że lewica wchodzi na minę dla swojego chorobliwie empatycznego elektoratu mnie nie dziwi, ale że liberałowie też się w to wpakowali mnie przeraża.

Swoją drogą, niewiarygodne jest to, jak gigantycznego farta ma PiS, zawsze gdy coś im nie szło, albo opozycja wykazywała się brakiem zmysłu taktycznego, albo PiSowi spadał temat zastępczy z nieba. Teraz poparcie zaczyna oscylować w granicach 32-36%, to dzięki Putinowi i imigrantom cofniemy się do 2015 roku, a ich poparcie wróci w okolicę 40%.

Orban pewnie też składa podziękowania losowi, bo wybory za rok, a opozycja startuje w jednym bloku.

#bekazpodludzi #bekazlewactwa #neuropa #4konserwy #patologiazmiasta #patologiazewsi
Pobierz kezioezio - Nie wierzę, że to mówię ale muszę się zgodzić z PiSowcem. Borze liściasty...
źródło: comment_1629366853Y6HSujTV7t9o5b8p1fVynC.jpg
  • 38
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kezioezio: mam taką teorię z gatunku tych spiskowych, że specjalnie strzelają sobie w stopę przy najbliższej okazji, żeby nie przejąć władzy (i stanu finansów) po Zjednoczonej Prawicy.
Oczywiście nie wykluczam, że może to być po prostu dorosły, identyfikujący się jako dziecko.
@zirytowana_plaszczka: to znaczy że jak są tam inni ludzi od Ciebie, to już dobrze. W latach 70 i 80 Polacy uciekali z Polski do krajów zachodnich. Koczowali na dworcach i zajmowali się handlem ulicznym. Nikt ich nie prześladował za pochodzenie oraz za fakt, że urodzili się w zły miejscu i złym czasie.
to znaczy że jak są tam inni ludzi od Ciebie, to już dobrze


@dlugi-gr: Nie, ja nikogo nie prześladuję za pochodzenie. Czasy są takie że trzeba dmuchać na zimne i weryfikować każdego, od tego są służby. Ty wolisz wpuszczać każdego jak leci a potem zrobić pikachu face jak coś się stanie. Niestety, ekstremizm jest w jednej części świata bardziej nasilony w innych mniej i pod tym kątem trzeba weryfikować ludzi którzy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@kezioezio:

Lewica cały 2020 - kontrolować wszsytkich, 2 tygodnie izolacji po przylocie do kraju, nie wpuszczać niezaszczepionych do restauracji, szpitali, MPK, bez certyfikatu szczepienia z domu nie wychodź bo zamordujesz babcie

Lewica teraz - wpuśćmy nie wiadomo ilu nieznanych nam ludzi do kraju bo tak smutno na twiterze wyglądają i dziecko jest na zdjęciu, pamiętaj jest dziecko na zdjęciu,

Swoją drogą, skoro ludzie z lewej strony nawołujący do wypuszczenia ich do
mam taką teorię z gatunku tych spiskowych, że specjalnie strzelają sobie w stopę przy najbliższej okazji, żeby nie przejąć władzy (i stanu finansów) po Zjednoczonej Prawicy.

Oczywiście nie wykluczam, że może to być po prostu dorosły, identyfikujący się jako dziecko.


@Haramb3: Ale oni sobie strzelają w stopę od kiedy Tusk od nich odszedł.
@Wiesmin: Rozumiem, ale po prostu nie wierzę, że 100 lat po zniesieniu niewolnictwa, w kraju, w którym ludzie tak dużo wycierpieli, w którym mordowano ludzi za pochodzenie lub religię, dalej ludzie chwalą Sobie mury, zasieki i atakowanie innych ludzi.
@zirytowana_plaszczka: oczywiście, popieram służby oraz weryfikację. Do tego powinni być świadomi, że dostana minimum egzystencjalnych warunków w Polsce, a jak chcą więcej to do roboty. Tyle, że na razie to trzymają ich od kilku dni na "ziemi niczyjej" pod lufą od strony Białorusinów i strażą graniczna od strony Polskiej.