Wpis z mikrobloga

Pytam bo totalnie nie siedze w temacie wesel. Niedługo idziemy z niebieskiem na wesele do mojej dobrej koleżanki ze studiów. Zapytałam wprost czy jest coś co by chcieli dostać, czy kasę - dostałam odpowiedz ze nie ukrywają ze zbierają na remont domu, w którym będą mieszkać ale od nas to by bardzo chcieli dostać konkretny prezent który ja wykonuje jako nazwijmy to rękodzieło. Sprecyzowane szczegóły, dogadane wszystko. Wartość +- 450/500zl. Będzie w drewnianym pudełku z jakimiś dobrymi słodyczami i może jakaś flaszeczka. Wesele jest 250km od nas, wiec jeszcze nas kosztują nocleg i dojazdy + mamy swoje dodatkowe wydatki o których wiedzą.
Teraz moje pytanie, dawać kopertę? Zastanawiam się czy dać jeszcze coś. A jak tak to ile?

#wesele #pytaniedoeksperta #problemypierwszegoswiata #koperta #slub
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pryma_sort: Jak nie macie kasy to przecież nikt nie będzie miał pretensji do Was, że daliście za mało, w dodtku jak sami musicie opłacić sobie nocleg i dojazd. Tym bardziej, że skoro dziewzcyna sama zasugerowała Ci że chciałaby dostac prezent o wartości 500zł to przecież to nie małą kwota. Moim zdaniem wystarczy spokojnie

Za każdym razem na wykopie w wątku o zawartośc koperty na wesele potwarzam i będe powtarzał, że
  • Odpowiedz
  • 1
@Aerwin: nie nie, szczerze to i tak jest zaniżona kwota. Na codzień wole zrobić więcej tańszych zamówień niż jedno #!$%@? ceną. I łapie większa praktykę, i do wiecej osób dociera i lepiej wychodze na tym z kasą.
  • Odpowiedz