Wpis z mikrobloga

@Akinori456 chyba już za późno. Ja uzależniłam się od tego jak on mnie traktował :(. Jakby miał trochę za uszami bo kłamał mnie ale mimo wszystko był kochany i przy nim pierwszy raz czułam się bezpieczna i kochana. I tego mi majbardziej brakuje
@Akinori456 tylko pytanie kto był toksyczny on który pisał ze swoją byłą i usuwał wiadomości zebym nie wiedziala, albo pisał z sukami i się z nimi widywał bez mojej wiedzy- czy ja która się na to nie zgadzała i mówiła że nie chce zeby tak robił
@hapqnac: Jeżeli pisał ze swoją byłą znaczy że już go wtedy nie interesowałaś. Pisał ze sukami i się z nimi spotykał czyli chodzi o koleżanki suki albo po prostu o suki... Można mieć koleżanki ale żeby być o to zazdrosnym to czasem gruba przesada, ale to naturalne zachowanie tylko to trzeba właśnie tłumaczyć że to są "TYLKO" koleżanki i nic więcej. Czyli on był toksyczny.
Jeżeli mówiłaś mu żeby nie robił
@hapqnac obecnie mam podobną sytuację, żadne słowa wsparcia nie są w stanie podnieść na duchu, a opisać to co się czuje tam w środku jest praktycznie nie możliwe. Pozostaje nam wyciągać wnioski i potraktować to jako lekcje. Tylko czy w przypadku miłości można się czegoś nauczyć?