Wpis z mikrobloga

#akwarystyka #podcast #hobby #lodz #terrarystyka
#akwarium #zwierzeta

Cześć Murki,

na wstępie ogólnie rzucę, bo już kiedyś mówiłem, że tworzę podcasty akwarysyczne, jak chcecie looknąć moja pierwszą serię Sobotnia Podmianka () to tutaj link.

Ogólnie powoli tworzy się w mojej głowie kolejny "projekt hehe". Seria wywiadów z członkami Łódzkiego Stowarzyszenia Akwarystów i Terrarystów w Łodzi.

W dużej mierze są to osoby już wiekiem starsze, które zjadły nie jedną sztuczną szczękę na akwarysyce (nie obraża się za taki żarcik [chyba]) hehe, w każdym razie doświadczenia im nie brak.

I tutaj do sedna.

Zakładając, że gdybyście słuchali takiego podcastu, to jakie pytania byście chcieli zadać takim osobom, oczywiście odnośnie akwarystki?

Mam kilka pomysłów, ale też jestem jeden sam i idąc tokiem rozumowania swoim, może o czymś bym nie pomyślał.

Byłbym wdzięczny za jakieś podpowiedzi, sugestie pytań od was, a tymczasem dodaję zdjęcie nadwodnej części mojego zbiorniczka dla atencji ( )
Akwarystyczna_Cebula - #akwarystyka #podcast #hobby #lodz #terrarystyka
#akwarium #zw...

źródło: comment_1629214158dHPV2FUl0N7R4fqt44yhLq.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
Czy podczas wpuszczania młodych osobników do zbiornika z dorosłymi, czy należy młode wpuszczać w grupie czy pojedynczo? Chodzi o molinezje, o ile to ma jakieś znaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz