Wpis z mikrobloga

masz i weryfikuj sobie dalej.


@jacek-puczkarski: no tak, pisales o tym wyzej, dlatego mowie ze 120hr w truchcie to nie jest nic dziwnego, ani tym bardziej rower na 155.

Prosilem wyzej o wykres z calego dnia tetna przed szczepieniem i po, tylko bez usrednienia - drugi raz mi sie prosic nie chce ¯\_(ツ)_/¯

Jesli uwazasz, ze masz jakis problem zdrowotny i chcesz trenowac, to udaj sie do lekarza i zrob sobie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kotecci: Kiedy się szczepiles?
Ja po przejściu COVID miałem dzień po ostatnim dniu kwarantanny do przekopania 2,5 ara działki i w połowie organizm odmówił posłuszeństwa.
Po szczepieniu Moderna bolała jedynie ręką, 37-38 gorączki nad ranem po pierwszej dawce. Po drugiej spokój. Wydolność? Identyczna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jacek-puczkarski: ale kiedy się szczepiles? Wziąłeś pod uwagę że organizm inaczej działa gdy zwalcza wirusa? To nie mija po 1 dniu

+ Johnson jest najbardziej obciążająca szczepionka, też weź to pod uwagę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jacek-puczkarski: to możesz to zgłosić jako nop do okresu 1 miesiąca chyba

Ale czasami po prostu trzeba więcej czasu

Ja po phizerze 2 dni jakbym miał grypę a tak to wszystko ok, jedynie wydaje mi się jakby inaczej mi serce biło czasami ale może sobie wkręcam?
@PurpleHaze "no tak, pisales o tym wyzej, dlatego mowie ze 120hr w truchcie to nie jest nic dziwnego, ani tym bardziej rower na 155.

Prosilem wyzej o wykres z calego dnia tetna przed szczepieniem i po, tylko bez usrednienia - drugi raz mi sie prosic nie chce ¯_(ツ)_/¯"

czytaj ze zrozumieniem 120 podczas truchtu 5:20 było dla mnie normalne podczas gdy Janusz z kołchozopolu przy takim tempie miałby 145-160. Normalnie na rowerze