Wpis z mikrobloga

Jestem sobie w trasie z gościem z roboty 58lvl i żeby nie było ciszy włączył #rmf pierwszą godzinę wytrzymałem ale później mózg zaczął mi parować... Na stacji zmieniłem na #radiozet mówię gorzej być nie może xd Kolega nawet się nie zorientował ale jeśli chodzi o radio było jeszcze gorzej. Czy na prawdę ludzie słuchają tego 8 godzin dziennie w pracy!? Przecież to mózg paruje i to ciągłe powtarzanie o piątku do posrania się... smsy, piątek, lato, wakacje, zły rząd i od nowa
Jeszcze tylko 5 godzin dajcie mi siłe () #radio #praca #pracbaza #zalesie #polskiedrogi #muzyka
  • 25
@hankel: w nowych autach to rzeczwyiście nie problem, bluetooth, Carplay, AdroidAuto. Ale w trochę starszych to juz sie trzeba pogimnastykować, żeby stream włączyć. Ludziom się po prostu nie chce, chcą wsiąść do auta kliknąć przycisk i jechać.
@snorli12:
po co słuchasz? radyjko jest po to żeby coś słyszeć- nie słuchać :)

no ja też się dziwię wszystkim co cały dzień takiego gówna słuchają. W dobie spotify, tidal itp


@mango:
wybierz mądrze- radyjko ze śmietnika co nastawiasz i brzęczy sobie vs. sprzęt grający z wejściem aux/ obsługą bt
@snorli12: Kto jeszcze w tych czasach słucha radia z rozgłośni? Kiedy można samemu puścić jakiś stream radio z Youtube, które gra 24 godziny na dobę, gdzie gra tylko MUZYKA.

Ja mam głośnik JBL i sobie puszczam po BT muzykę z fona, taką jaką sam lubię.
Kto jeszcze w tych czasach słucha radia z rozgłośni?


@MWittmann:
miliony ludzi :)

Ja mam głośnik JBL i sobie puszczam po BT muzykę z fona, taką jaką sam lubię.

no fajnie, a inni mają to w nosie, robią ON na radyjku i coś tam brzęczy w tle, po prostu
nie muszą pamiętać o ładowaniu telefonu, głośnika, pakiecie internetu, opłatach za jakieś tidale czy inne spotifaje
no ja też się dziwię wszystkim co cały dzień takiego gówna słuchają. W dobie spotify, tidal itp

można samemu puścić jakiś stream radio z Youtube, które gra 24 godziny na dobę, gdzie gra tylko MUZYKA.


@mango: @MWittmann: no właśnie o to chodzi, że to jest radio a nie Tidal ani Spotify. Radio żyje. Ktoś coś mówi, zapowie, jakiś telefon, wiadomości. A nie sama muzyka. To dla kogoś może być zaleta.
@snorli12: jezusie alez Ty alternatywny!!!

A tak serio to popularne radia to poziom dna, ale po co dawac o to #!$%@?? Zycie jest za krotkie zeby przezywac to jak mrowka okres ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robertx: vox ma przynajmniej spory przedział utworów. W pracy mam albo eske albo mc radio. W esce mata i jego kiss cam raz na godzine, sanah, ten rudy z uk, i ci co eurowizje wygrali no do porzygu. Odbiera mi jeszcze meloradio - ale to też masakra. Mc raz jest raz, go nie ma. Też szału nie ma.