Wpis z mikrobloga

Z takich dziwnych rzeczy to kiedyś miałem sytuację że jeden programista się nie wyrobił z taskiem, a było takie ciśnienie na dowiezienie projektu, bo był koniec roku i firma miała dostarczyć coś tam na UAT'y. No i gość powiedział na Daily takim załamanym głosem do PM'a, jakby zaraz miał się rozpłakać w przerwie między świętami a nowym rokiem, takie coś "Dawid, ja już nie daje rady, dnia mi brakuje, nie dam rady tego dowieźć..." i typ się rozłączył z Daily xDD student AGH'u na 4 roku

po tym zapadła grobowa cisza, ale sytuacja była smutna bo pokazuje jak ten typek się zaangażował emocjonalnie, on nawet po nocach siedział za darmo by coś dowozić więc manager go chciał w wykorzystywać jak najbardziej, a tym razem przegiął pałę i młody nie wytrzymał presji xD miał coś w sobie że nie potrafił powiedzieć że stop, że nie da rady czy coś

#programowanie #pracbaza #pracait #korposwiat #agh #naukaprogramowania #psychologia
  • 18
  • Odpowiedz
@jaca_66 pytanie czy ten student 4 roku AGH ogarniał temat na tyle żeby to dowieźć. Jak wcześniej nie komunikował, że są problemy, nie prosił o pomoc to co z tego, że siedzi po nocach i kręci się w kółko?
  • Odpowiedz
@jaca_66: rozumiem ze mlody byl na b2b z reczeniem wlasnym majatkiem?

Co potencjalnie moze taki kiero zrobic na uop? Dyscyplinarnie nie zwolni bo to do podwazenia jest w 10 minut xD

Ja na uop wiele razy czegos nie robilem na czas gdy dawali chore terminy i poza marudzeniem to #!$%@?, ci co marudzili tez mieli tylko marudzili dla zasady xD
  • Odpowiedz
@peoplearestrange: #!$%@? wie jak tam pracowali, ale serio mówię o tej akcji, #!$%@? sytuacja która przybliżyła mnie do tego że się zwolniłem po 5 msc, oczywiście firma ta to na zdjęciach wszyscy uśmiechnięci itd xD newslettery codziennie jak to nie jest zajebiście haha
  • Odpowiedz
@jaca_66: nie jestem programistą ale tak
często przychodzą z innych biznes junitów i mówią, że elo my z klajentem dogadaliśmy, naobiecywaliśmy mu a tera robić trzeba panie ratuj, do końca miesiąca delivery, patrze w kalendarz a tam 2 tyg zostało xd
  • Odpowiedz