Wpis z mikrobloga

@Nymfie: Mi się źle kojarzy, bo jak mój chrzestny tam mieszkał i była niezła mordownia - nie będę wspominał co się tam działo w latach 80 i 90. Ale Warszawa się zmieniła, dużo patusów wyjechało i wszędzie jest teraz bezpieczniej niż
jeszcze 15 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nymfie: Mieszkałem 10 lat w tej okolicy. Ogólnie to spoko było, lecz tak jak przedmówcy pisali to sporo menelstwa w okolicy(lecz raczej nieszkodliwego). No i latem kilku kapiszonów potrafi mordę wydzierać w środku nocy. Ale ogólnie to polecam tą lokalizacje. Są gorsze miejsca na Pradze.
  • Odpowiedz
@MaxVerstapen: Mhm, jak ostatnio w środku dnia chciałem wejść z żoną w jedną z bram obejrzeć podwórko to nie minęło nawet 10 sekund i w nasza stronę poleciała rzucona przez jakiegoś troglodyte szklana butelka. W #!$%@? bezpiecznie jak na godzinę 15:00 w sobotę. Ci co mówią że jest tam bezpiecznie chyba nigdy tam nie byli.
  • Odpowiedz
@Robert_K: zachowujesz się jakbyś wszedł do zoo a potem hurr praga zła durr


@MaxVerstapen: Nie no, super też nie jest. Pracuję przy Ząbkowskiej. Lokalne środowisko pije na 3 zmiany.

Pierwsza dogorywa o 9 rano
Druga rozpoczyna o 9 rano i kończy jakoś po 17
Trzecia zaczyna po 17

W sumie wychodzą cztery, bo od 17 do 9 nikt nie wytrzyma...

Do tego podziwiam "przybyszki ze wschodu", które sprzedają papierosy z
  • Odpowiedz
@Sefton: biorąc pod uwagę jak było to jest lux. Ludzie jeżdżą na rowerach po 20k i nikt ich kopniakiem nie zdejmuje, tak samo kładą telefony po kilka k na stolikach i w spokoju jedzą
  • Odpowiedz
@Sefton: biorąc pod uwagę jak było to jest lux. Ludzie jeżdżą na rowerach po 20k i nikt ich kopniakiem nie zdejmuje, tak samo kładą telefony po kilka k na stolikach i w spokoju jedzą


@MaxVerstapen: Nie mówię przecież, że się nie zmieniło. Zmieniło się bardzo dużo. Ale jest spora różnica między Placem Konesera a na przykład Strzelecką

Jak ktoś nie oglądał dokumentu o Pradze to polecam https://www.youtube.com/watch?v=ovLe17OW5vs
  • Odpowiedz