Wpis z mikrobloga

Ponad 1240 osób wykopało znalezisko informujące o przejęciu domeny Pana Piotra Ikonowicza, który jest znanym działaczem społecznym pomagającym ludziom w potrzebie.

Piotr Ikonowicz już od wielu lat wspiera ludzi, których niszczy niewydolny system, bo są ubodzy, nie mają wiedzy z zakresu obowiązujących przepisów prawa, nie radzą sobie w życiu bo nie wytrzymują tempa jakie narzuca wszechobecny wyścig szczurów albo przytrafiła im się losowa sytuacja, która sprawiła, że znaleźli się na dnie.

Pan Ikonowicz pomaga osobom bezradnym, które mierzą się z różnymi wyzwaniami jak np. niespłacone rachunki, które nie znajdują pokrycia w nędznej i nieregularnie wypłacanej pensji czy też nagłe podwyżki czynszu stosowane przez czyścicieli.

Jak widać w komentarzach adres ten służył do kontaktu z osobami, które szukały wsparcia oraz organizowania wolontariuszy a dziś jest miejscem gdzie ktoś wyładowuje swoją frustrację, złość albo inne negatywne uczucia.

Widząc jak wiele osób popiera akcję Wykopowicza jestem zawiedziony - nie sądziłem, że tak wiele jest tu ludzi pozbawionych empatii do drugiego człowieka. Gdzie podziała sę ta słynna chrześcijańska pomoc potrzebującym? Nie wiem, ale się domyślam.

Zaproponowałem @spirox21 odkupienie adresu za tysiąc złotych który wpłacę na wybraną przez niego fundację, ale niestety odmówił żądając astronomicznych pieniędzy. Apelowanie do zdrowego rozsądku i resztek człowieczeństwa nie przyniosło żadnych pozytywnych efektów, ale może Wykopowicze go przekonają? Liczę na Waszą pomoc!

#pomocy #piotr #ikonowicz #4konserwy #neuropa
  • 9
@stlprawo: Piotr Ikonowicz być może jest dobrym działaczem społecznym i tego nie neguję, tacy ludzie też są potrzebni i niech się w tym realizuje, ale przy okazji jest to człowiek, który gada takie brednie, że się słuchać nie tego da. Przykładowo, według Ikonowicza kolor czerwony na polskiej fladze symbolizuje socjalizm. Nie wiem, skąd ten człowiek czerpie wiedzę. Wystarczy poświęcić 10 sekund, żeby to zweryfikować.