Wpis z mikrobloga

#silownia Będę miał wolne od czwartku do niedzieli. Jak efektywnie spędzić te 4 dni na siłce, żebym się nie przemęczył, ale zrobił mocny trening na całe ciało? Jeden dzień nogi, drugi klata i ogólnie góra, trzeci samo kardio, a czwarty same ćwiczenia z wolnymi ciężarami? Jestem początkujący i nie wiem trochę jak to 4 dni efektywnie zagospodarować
  • 6
@yolow71: Po prostu jednorazowo będę miał to wolne i pewnie siedziałbym w domu i nic ciekawego nie robił dlatego chciałbym to zagospodarować na siłowni. Na siłkę chodzę tydzień, ale miesiąc ćwiczyłem z gumami i ciężarem ciała, więc nie mam dużych zakwasów.
@frontendowiec: Możesz robić push/pull/legs, albo fbw, jeśli chodzi o trening typu split to jest to zbyt mały bodziec dla osób, które nie stosują żadnego dopingu. Tak na prawdę w początkowym treningu powinieneś podstawowe boje na wolnych ciężarach włożyć, aby uczyć się poprawnej techniki, na tym się skupić w ćwiczeniach, nie szaleć z ciężarem, a później można wdrożyć ewentualne korekcje. W zależności co chcesz uzyskać trzeba to dobrać. Tylko, że w 4