Wpis z mikrobloga

Podsumowując wczorajszy wpis:
- op jeszcze miesiąc temu mieszkał w Poznaniu ale pokłócił się z tatą i wyjechał xD
- op przebywa już w Słupsku i tydzień temu pokłócił się z mamą, został bezdomny "bo mama woli swojego faceta" xD
- op ma pracę, gdzie zarabia 3k na rękę ale nie ma żadnych oszczędności lub ruchomości (które mógłby zamienić na parę stów i wynajęcie pokoju) do czasu wypłaty
- op pisze, że w schronisku dla bezdomnych go nie przyjmą bo nie ma skierowania ale nie wspomina, że do noclegowni nie potrzeba skierowania
- op twierdzi, że nie wie jak założyć zrzutkę (pewnie dlatego, że trzeba się tam zweryfikować)
- op potrzebuje kilku stów na przeżycie do 9 września ale wykopki wpłacają mu kilka tysięcy i przechwalają się w komentarzach kto ile wpłacił xD
- brak odpowiedzi na screen zamieszczony poniżej

Jeśli to nie jest kolejny scam na bezdomnego to będę bardzo zdziwiony. Coś czuję, że będzie kwik na tagu #afera

#bezdomnyrekin #bezdomnosc #wykop
jutokintumi - Podsumowując wczorajszy wpis:
- op jeszcze miesiąc temu mieszkał w Poz...

źródło: comment_1629164040XSlCfgk4G8TUi93IURs9Mk.jpg

Pobierz
  • 148
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@jutokintumi: Osoby potrzebujące pomocy, raczej o nią nie proszą i wiem to z doświadczenia własnego, a nie raz było tragicznie i czasami jest. Jakieś zrzutki i błaganie o kasę, to poniżenie straszne. Nawet jeśli jej potrzebujesz, to nie w internecie...
  • Odpowiedz
@jutokintumi: ja pierdziele, przecież to po pierwszym komemtarzu opa z gorących można go zwrryfikować. Minuta googlania i wiesz, że nie istnieje cos takiego jak karta bezdomnego, a noclegownie brata alberta w pierwszym zdaniu maja napisane ze przyjmują wszystkich jak leci, byle byli trzeźwi i zaakceptowali ich regulamin. Wykopki elita internetu hahah
  • Odpowiedz
A ja się spaliłem jak szmata i wysłałem typowi 20 i nie żałuje nawet jak to scam to należy mu się za sam poziom zarzutki i przygotowania wole docenić perfekcyjne oszustwo niż wysyłać jakiejś #natsu świecącej cyckami na kamerze lub innemu #friz owi w donejtach
  • Odpowiedz
@jutokintumi: wykopki w pigułce : jakaś dupa zakłada zbiórkę na samochód/wakacje/cokolwiek i jest hurrdurr kto jej wpłaca, wiadomo ze jak masz tzipe to jest łatwiej
Jakiś wykopek chce pieniazka bo mu ciężko - luz, co się #!$%@? na co ktoś wydaje pieniądze
  • Odpowiedz