Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@smokzabojcaludzi:
A teraz przychodzisz do mnie na wykop w trakcie nocnej zmiany prosząc o pomoc. Ale nie prosisz z szacunkiem . Nie zwiesz mnie mireczkiem. Nie proponujesz przyjaźni. W trakcie nocnej zmiany prosisz o radę używając tagów.

  • Odpowiedz
@smokzabojcaludzi: Na militaria.pl była promocja na podium chilli 710ml. Jak dobrales coś za niecałe 2 zł to przesyłka gratis. Tylko w podium dla mnie bez sensu jest system otwierania. Ja będę musiał się zatrzymać- nie potrafię jechać bez trzymania kierownicy.

Teraz widzę że cenę obniżyli jeszcze o 10zl w stosunku do tego co ja płaciłem . Więc okazja chyba dobra.
  • Odpowiedz
@smokzabojcaludzi: Elite Fly, nic nie śmierdzi. Szczelne jak diabli i fajnie się ich używa - mięciutkie i łatwe w myciu, ustniki w Camelbakach znacznie ciężej dobrze domyć w środku. Jedyny ich minus że dość łatwo się rysują jeśli jesteś estetą.
  • Odpowiedz
@Szym3kSzym3k ale te łapki, czyli ten zawór służy do przewożenia bidonu a nie jeżdżenia z nim - jeśli np w domu sobie napelnisz bidon, rower pakujesz do auta i bidon wrzucasz na tylne siedzenie żeby się nie wylał. Podczas jazdy to otwierasz i wtedy sciskadz bidon żeby leciało
  • Odpowiedz
@smokzabojcaludzi: Też kiedyś myślałem o kupnie bidonu z Ali, ale odpuściłem z prostego względu - tamtejsi producenci nie muszą się pilnować jeśli chodzi o jakiekolwiek normy, więc nie masz gwarancji, że bidon nie będzie zrobiony z jakiegoś rakotwórczego gównolitu, także ja bym odpuścił.

Co do polecanego tu Elite Fly - mam wersję na MTB, czyli z pokrywką. Bidon z bardzo cienkiego materiału, przy ostrych koszykach może się szybko przecierać. Jego piękna
  • Odpowiedz