Wpis z mikrobloga

Mirki, mam problem. Wynajmowałem na weekend pokój na Airbnb i po wyprowadzce zostawiłem pokój w stanie w jakim go zastaliśmy.
Dziś dzwoni do mnie host, z informacją ze ukradłem klucze i prosi o ich zwrot. Jestem w 100% pewny że tych kluczy nie mam, bo zostawiliśmy je na stole (zgodnie z regulaminem i instrukcją). Klucze wycenia na 80 euro bo jest tam jakiś magnetyczny pin do windy (której nawet nie uzywaliśmy). Czy to jakiś nowy typ oszustwa czy co co chodzi?

#airbnb #booking #podroze
  • 11
@yawa: No na coś takiego też mi to własnie wygląda. Zdjęć niestety nie zrobiłem. Jestem ciekaw jak airbnb do tego podejdzie. Po telefonie od hosta, zadzwoniłem do nich i opisałem im sytuacje z mojego punktu widzenia.
@yawa: @Pyrakus: Host ma status superhosta, dlatego też na początku myślałem że to jakieś nieporozumienie. Specjalnie sprawdzałem zasady check outu przed wyprowadzką, i kilka razy sprawdzaliśmy czy wszystko zostawiliśmy tak jak byc powinno. Nie ma opcji byśmy te klucze zabrali, więc albo obsługa (sprzątaczka) je ukradła, albo host chce mnie oszukać i naciągnąć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kerach: broń się instrukcja i daj znać jak się sprawa rozwiąże. Ja nigdy zdjęć nie robiłem ale często pisze gdzie zostawiłem klucze jak pisze że opuszczamy mieszkanie. Powodzenia