Wpis z mikrobloga

Czołem, czy dorwę coś lepszego w cenie 1000 +/- 1300zł niż poco X3 pro? Aktualnie mam poco F1 z którego do tej pory jestem turbo zadowolony i od dnia premiery bezawaryjnie mi służy. Zależy mi na aparacie>pamięci(min128)>ogólnej wydajności. Pytanie może z czapy ale aktualnie jest tyle modeli że porównania na yt z miesiąca na miesiąc tracą sens. Aktualnie w x-kom jest promka na x3 pro w wersji 256gb za 1088zł.
#poco #xiaomi #pocophone #telefony #android
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam co prawda poprzednika (7 pro) ale jest lekka tragedia pod tym względem imo - i nie mówię tego z perspektywy jakiegoś zawodowego fotografa...


@mariusz5891: no to wyobraź sobie, że i tak jest to jeden z lepszych aparatów w tej cenie
  • Odpowiedz
@lSandwichl: Sam właśnie szukam, bo mi stary Honor 8 zdechł i muszę szybko coś wybrać, zastanawiam się na Redmi Note 10 Pro i właśnie Poco x3 pro, w sumie to się różnią aż o 300 zł więc procentowo to sporo wychodzi, aczkolwiek rzeczywiście aparat jest w tym pierwszym nieco lepszy, no i wygląd zdecydowanie, bo x3 pro wygląda tak, że bez etui można mieć nudności XD
  • Odpowiedz
@Bragzii: Tak jak wyżej wspomniałem poco ma w x-kom fajną promkę (1088zł za 8/256gb) ale sam nadal mocno się waham... Nie wiem czy nie przeczekam bo może jeszcze się coś pojawi.
  • Odpowiedz
@lSandwichl: Ja jednak od poco odpadam, nie ma wyświetlacza amoled, kiepski aparat

mocno się waham już tylko pomiędzy Realme 8 pro, a Redmi Note 10 pro
Przez ostatnie 5 lat nie byłem zbyt bieżąco z rynkiem smartfonów, dlatego nie znam firmy realme, może dlatego się waham, gdybym znał to bym ją już zamówił bo dosyć ciekawy smartfon :D
  • Odpowiedz