Wpis z mikrobloga

Ciekawa mini-recenzja gry Death Trash.

Death Trash to inde crpg w świecie post-apo z walką w czasie rzeczywistym, pixel artem. Gra jest w Early Access i obecnie jest jeszcze w promocji na Steamie, można zapłacić o 10% mniej za nią.

Jeżeli chodzi o moje odczucia co do niej, to nie lubię tego typu grafiki, ale po obejrzeniu recenzji spodobał mi się klimat gry i sposób podróży, eksploracja może być naprawdę ciekawa. Cieszę się, że zrobiono to tak jak w starych Falloutach.

No zobaczymy, jak im to wyjdzie.

#crpg #indiegames
Lisaros - Ciekawa mini-recenzja gry Death Trash. 

Death Trash to inde crpg w świec...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lisaros: Z racji, że jak tylko dowiedziałem się, że gra została wydana (lol nie została, ale pije do tego że zarówno steam jak i gog piszą release date i mają gdzieś że wprowadzają ludzi w błąd) chciałem sprawdzić co i jak, to mogę co nieco napisać. Najważniejsze na początek info to chyba to, że jest demko na steamie do ogrania więc każdy może sobie sprawdzić samemu czy mu taki indyk
  • Odpowiedz
gra została wydana (lol nie została, ale pije do tego że zarówno steam jak i gog piszą release date i mają gdzieś że wprowadzają ludzi w błąd)


@Neurohaox: Jeśli ktoś nie widzi dużych napisów, że to wczesny dostęp to już jego wina ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Logika_wykopu: szkoda, że z całej tej wypowiedzi i wątku akurat do tego fragmentu chciałeś się odnieść i mnie zawołać, wielkiego zaskoczenia w sumie nie ma, ale jak już zawołałeś

na gogu jest napisane tak "Premiera: 5 sierpnia 2021" i to jest kłamstwo, gra nie miała jeszcze premiery więc zgodnie z prawdą powinni napisać TBA, a pod spodem dać linię wczesny dostęp: 5 sierpnia 2021. Ale do tego musiałby ktoś mieć
  • Odpowiedz