Wpis z mikrobloga

Ciekawa mini-recenzja gry Death Trash.

Death Trash to inde crpg w świecie post-apo z walką w czasie rzeczywistym, pixel artem. Gra jest w Early Access i obecnie jest jeszcze w promocji na Steamie, można zapłacić o 10% mniej za nią.

Jeżeli chodzi o moje odczucia co do niej, to nie lubię tego typu grafiki, ale po obejrzeniu recenzji spodobał mi się klimat gry i sposób podróży, eksploracja może być naprawdę ciekawa. Cieszę się, że zrobiono to tak jak w starych Falloutach.

No zobaczymy, jak im to wyjdzie.

#crpg #indiegames
Lisaros - Ciekawa mini-recenzja gry Death Trash. 

Death Trash to inde crpg w świec...
  • 5
@Lisaros: Z racji, że jak tylko dowiedziałem się, że gra została wydana (lol nie została, ale pije do tego że zarówno steam jak i gog piszą release date i mają gdzieś że wprowadzają ludzi w błąd) chciałem sprawdzić co i jak, to mogę co nieco napisać. Najważniejsze na początek info to chyba to, że jest demko na steamie do ogrania więc każdy może sobie sprawdzić samemu czy mu taki indyk odpowiada.
gra została wydana (lol nie została, ale pije do tego że zarówno steam jak i gog piszą release date i mają gdzieś że wprowadzają ludzi w błąd)


@Neurohaox: Jeśli ktoś nie widzi dużych napisów, że to wczesny dostęp to już jego wina ¯\_(ツ)_/¯
@Logika_wykopu: szkoda, że z całej tej wypowiedzi i wątku akurat do tego fragmentu chciałeś się odnieść i mnie zawołać, wielkiego zaskoczenia w sumie nie ma, ale jak już zawołałeś

na gogu jest napisane tak "Premiera: 5 sierpnia 2021" i to jest kłamstwo, gra nie miała jeszcze premiery więc zgodnie z prawdą powinni napisać TBA, a pod spodem dać linię wczesny dostęp: 5 sierpnia 2021. Ale do tego musiałby ktoś mieć rigcz