Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#wakacje #podroze #podrozujzwykopem #podrozowanie #gorzkiezale #zalesie

Ceny wakacji i lotów w tym roku to jest jakiś żart xD widać odwilż po covidzie i dziki pęd. Żadnych lastów, ceny zamiast spadać im bliżej terminu wylotu to rosną. Wczoraj chcialam kupić wakacje z wylotem na 21 sierpnia i nic nie ma xD trzeba było lecieć 26 ( ͡º ͜ʖ͡º)

Eh, jak sobie przypomnę wakacje w zeszłym roku za pół darmo i z 30% obłożeniem hotelu to aż się łezka w oku kręci
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bigger: skoro tak uważasz to spoko xD

Oczywiście nie mogę mieć innych doświadczeń, zwlaszcza porównując z zeszłym rokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Shyvana oczywiście ze możesz.

Z moich ( i nie tylko ) obserwacji jest nawet lepiej niż rok temu.

W zeszłym rokiem tez byłem jakby co. Ceny pdoobne tylko była sraczka z lokdałnami.

Może źle szukasz poprostu. Ja zwykle sam ogarniam loty i hotele , ale w tym roku właśnie z uwagi na lasty byłbym w stanie się skusić na biuro.

Płaciłem 360 euro za tydzień za nocleg z basenem nad samym morzem
  • Odpowiedz
  • 0
@Shyvana nie ma złośliwości z mojej strony żadnych.

Poprostu to że nie ma żadnych lastow to oczywista nieprawda. Bo są.

Ceny w hotelach są absurdalnie niskie obecnie z tym co działo sie rok temu czy dwa. W naszym restauracja była poprpstu nieczynna. Zreszta tak jak większość innych atrakcji hotelowych. Nie wiem jakie było obłożenie, ale słabe. Promenady puste. Knajpy pozamykane. Co drugi lokal do wynajęcia. Przygnębiający widok mocno.

Lasty jak chcesz i
  • Odpowiedz
i lotów w tym roku


@Shyvana: zależy gdzie latasz, ja nie widzę dużej różnicy w stosunku do zeszłego, w zeszłym byłem 3 razy w Bułgarii w tym ceny skoczyły to odwiedziłem po taniości Albanie, Chorwację i Ukrainę, kupiłem wcześniej tanio Grecję; Kreta i Santorini, ale jakoś tak średnio lubię w maskach chodzić, a loty się przesunęły, robię zwrot i spadam w ukraińskie góry. Trzeba rotować kierunkami, bo gdzie za dużo osób
  • Odpowiedz