Wpis z mikrobloga

Wątpię bym otrzymał tu odpowiedź, ale spytam - czy ktoś korzystał może ze pakietu stomatologicznego w Medicover? Muszę ogarnąć swoje zęby i tak sobie myślałem czy by nie wziąć pakietu Maxima, ale no nie wiem czy warto za 113zł na miesiąc za taki zakres: https://mega.nz/file/9tNETDpJ#m2JEmIFQ1UY73-0H5h434KMBn6e37QB_awo6kK_pF28

Dodam też tag #pracait bo wiem, że pakiety zdrowotne to w szczególności w tej branży chyba :P

#medicover #stomatologia #zdrowie #dentysta
  • 8
@Marekexp: Pracowałam w Luxmedzie, faktycznie IT miało najlepsze ubezpieczenia. Z tego co widzę ubezpieczenie obejmuje naprawdę szeroki zakres usług, tylko nie zapominaj, że liczy się też lekarz i stosowane materiały. Ze swojego doświadczenia wiem, że w tej dziedzinie bywa baaardzo różnie, a materiały są bardzo ograniczone i z niższej półki. Może w Medicoverze jest inaczej, ale wątpie - i to korpo i to korpo, schemat działania mają podobny. Liczy się kasa
@Marekexp: Nie wiem co jest w pakiecie Maxima, ale uważaj, bo pakiety zazwyczaj są tak skonstruowane, że będziesz dopłacał albo w ogóle płacił za większość świadczeń. I jedyny pożytek z pakietu to będzie rabat 10 lub 15% na usługi.
Drugi aspekt to lekarze. W Medicover to praktycznie dzieci. Takie młodzieniaszki zaraz po studiach, w większości. Nie ujmuję nic ich umiejętnościom, ale bezpieczniej czuję się gdy lekarz ma już trochę doświadczenia.
Trzeci
@Marekexp: Aha, i jeszcze. Nie spóźnij się nigdy, bądź przed czasem. W gabinecie szybko i konkretnie opowiedz co Ci dolega. Każda minuta spotkania jest bardzo cenna, bo wizyty kolejnych pacjentów zaplanowane są "na styk" a nawet bez styku. Uwzględnij czas sporządzania notatek formalnych po wizycie.
Ja miałem ostatnio wizytę u optometrysty w Medicover. Recepcjonista dwa razy bez skrupułów wchodził i pouczał lekarkę, że już jest pora na następnego pacjenta. A ja
@Marekexp: Branża IT here. Korzystam z pakietu Medicover. Mogę udać się do dowolnej placówki w Polsce i wszystko mi zrobią. Pamiętaj, że ten pakiet jest mocno ograniczony. Tzn np. w wielu przypadkach pokrywa jedynie część kosztów np. 20-50%. Jeśli chodzi o obsługę, to nie myl tego z prywatnym NFZ "bo powszechne". Medicover nie należy do tanich świadczeniodawców. Robota jest fachowa, wnętrza jak hotele, recepcja miła, wypełnienia wyglądają jak ząb, mam wypełnienia