Wpis z mikrobloga

Czyli jak Bloomberg ich nazywa prawicą, to nią są.


@NieistotneKto: każdy politolog to robi, ty z kolei używasz podziału którego nie rozumiesz i nie potrafisz podać nawet jednego argumentu na poparcie tego co ci wmówił korwin

#!$%@?ć defnicje utarte przez setki lat.


@NieistotneKto: jaką definicję masz na myśli, jesteś w stanie podać jakiś przykład lewicowości światopoglądowej pisu?
  • Odpowiedz
@NieistotneKto urojenia to swoje uzewnętrzniasz tutaj ale nie jesteś w stanie podać nawet jednego argumentu, śmieszne, ale krzycz sobei że to nie była prawdziwa prawica i kiedyś tam się uda xD
  • Odpowiedz
Co ja mam gadać z bambinista który socjalistów nazywa prawicą...


@NieistotneKto: podasz w końcu chociaż jeden argument na światopoglądową lewicowość pisu? czy po prostu nie wiesz żę to jego dotyczy jednoosiowy podział którego używasz? xD
zresztą po co ja się produkuje jak ty nie odróżniasz nawet socjalu od socjalizmu

powodzenia
  • Odpowiedz
Czemu teraz nagle dorzuciłeś " światopoglądową" lewicowość?


@NieistotneKto: z ad personam w kłamstwa? zero zaskoczenia, niczego nie dorzucałem, ty użyłeś jednoosiowego podziału dotyczącego światopoglądu co zaznaczyłem w pierwszym wpisie

kolejny kuc który wali fikołki, kim zatem w jednoosiowym podziale dotyczącym światopoglądu którego używasz jest PiS? xD

a teraz
  • Odpowiedz
Nie pisałem o światopoglądowej lewicowości tylko ogólnie o lewicowości rządu.


@NieistotneKto: dlatego użyłeś podziału dotyczącego światopoglądu, brzmi sensownie xD
przyłapany na pieprzeniu bzdur kłamiesz, wyzywasz i się obrażasz, jak wspominałem typowe dla nizin
  • Odpowiedz