Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 61
571 351+ 17 + 13 + 9 = 571 390

Dzisiaj pierwszy z nadchodzącej serii startów - Inwidualna jazda na czas w Kowarach pod przełęcz Okraj. Ukończyłem na 74 miejscu open, 11 m20. Jeśli chodzi o miejsce w open to najlepsze w tym sezonie.
Była to tez moja pierwszy start w formule ITT. wyszlo całkiem nieźle. Całość wjechałem lekko nad progiem mając jeszcze delikatny zapas sił. Z zaskoczeń to meta była 300m bliżej niz się spodziewałem i poszedłem z całych sił na 300m przed metą zamiast 600m. Ostatnie 2 km zacząłem delikatnie podkręcać moc. Startowałem w kategorii wiekowej jako pierwszy, co było problemem bo Ci silniejsi startujący za mną mnie wyprzedzali, a ja wiele zrobić nie mogłem. Trochę obniżało to morale. Trzeba bylo jechać swoje i tyle. Serducho dziś pobiło wszelakie rekordy, co widać na screenie, jestem bardzo zaskoczony, caly wyscig skonczylem z tętnem 194, a w ogole tak się nie czułem. W ciemno dałbym conajmniej 10bpm mniej.
Plan minimum to bylo na dziś wjechać poniżej 40:00, plan optymistyczny to wjechać w 38:00. Udalo się wczłapać na gorę w 37:50 Całkiem. nieźle ale i tak do czołówki brakło ponad 6 minut

Za rok wrócę mocniejszy :)

Wpadły też jakieś #kwadraty podczas rozgrzewki :)

Max square: 21x21
Max cluster: 534 +12
Total tiles: 1066 +2

#rowerowyrownik #hiponaszosie #szosa #rower #chinabikeclub

Skrypt | Statystyki
Hipodups - 571 351+ 17 + 13 + 9 = 571 390

Dzisiaj pierwszy z nadchodzącej serii st...

źródło: comment_16290558310QdeClgLgJdL4rFyqovzb1.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Hipodups: gratki!

caly wyscig skonczylem z tętnem 194, a w ogole tak się nie czułem. W ciemno dałbym conajmniej 10bpm mniej.


sprawdź czujnik czy dobrze/ciasno leży. Poza tym, z ciekawości - jakie masz hr max?
  • Odpowiedz
@Desmosedici: nie. dostajesz punkty za.miejsce na którym przyjechales. Na 11 wyścigów w cyklu do generalki liczy się 6 najlepszych każdego zawodnika. Trasy są zróżnicowane płaskie i górzyste. Nie kazdy musi lubieć jazdę po płaskim. Dla mnie dzisiejsza trasa była najprzyjemniejsza, potem zaraz górzysta Szklarska z 1k w gore i Złotoryja z 800m w gorę.
Więc biorąc pod uwagę jak budowana jest generalka bardzo pozytywnie ze organizator robi rozne trasy, os
  • Odpowiedz
@Hipodups: Z takim systemem ogólnej klasyfikacji jaki przedstawiłeś ma to jakiś sens i nie określa głównej specjalności kolarza. W systemie jakiego się spodziewałem, dzisiejsze rezultaty popsuł by niektórym zabawę.
Dzięki za wyjaśnienie i oczekuję kolejnych relacji.
  • Odpowiedz