Wpis z mikrobloga

Byłem w piątek w Mavericku w Gdańsku. Siedzimy sobie w kilka osób i pijemy piwko, jest elegancko i fajna pogoda. Stolik obok siedzi parka Izraelczyków jedzących sobie hambuksa i pijący piwko a dwa stoliki od nas siedzieli sobie Hiszpanie chyba z wymiany studenckiej. Jeszcze za nami tam gdzie palarnia to siedzieli jacyś Arabowie chyba na wakacjach z polskim przewodnikiem i też fajeczki i browarek. Myślę sobie że jest w pytę. Potem poszliśmy do innego pubu ale generalnie cały wieczór było milutko.

Odpalam następnego dnia telewizor i internet a tam ględzą coś że Polska nienawidzi żydów i będą problemy, że Polacy to są żydofobii oraz islamofobii i myślę se kuźwa kto to wszystko nadaje xD Ludźie... wyjdźcie na miasto raz na tydzień to wasze wyobrażenie o świecie się zmieni.

  • 7
@kRz222: Odkryliście dopiero jak działają media? Liczy się sensacja i wyolbrzymianie wszystkiego co się tylko da, plus propaganda i skłócanie ze sobą społeczeństwa. Wszystkie newsy tak działają, czy to w TV czy w internecie, gazetach. Gdyby mediów nie było to żyłoby się dużo lepiej a zarazem dokładnie tak samo...