Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę Niedzieli, ale może post uratuje ten dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wczorajszy pojedynek był rekordem, znaczy chyba bo już się gubię tak często z zaskoczenia one padają XD W każdym razie wygrał kauczuk, który miał widoczne łącze. Potężny lód mimo trudności wygrywa stosunkiem 171 głosów (70.37%) vs 72 głosy (29.63%) Kałuża Benzyny.

2 para (1/8)

Po lewej, Kauczuk Śnieżynka - Widać ciężką drogę, którą musiał przejść ten kauczuk. Przyszedł do nas z baraży, a walczy o półfinał. Niezwykła determinacja i mocny mental. Czy można przykryć część osoby by dostrzec te inne prawdziwe piękno?

Po prawej, Kauczuk Cytryna - Niezwykle mocne statystyki. Brak wątpliwości z jego strony, że to on dostanie się do półfinału. Przyszedł na tej pojedynek bo musiał, ale zna dobrze jego przyszły wynik.

Dziękuje za oddanie głosu ʕʔ
Nowe osoby wołane ostrzegam, że coś jest zepsute... zresztą zobaczycie XD

@Miskaryzu
@J3bzzz
@ZlodziejBilonownic
@TetraHydroCanabinol
@Bartex16
@pieczarrra
@LM2525
@wypalony
@Bramborr

#kauczuowemistrzostwa
Pobierz KjatanSveisson - Jak ja nienawidzę Niedzieli, ale może post uratuje ten dzień ( ͡° ͜ʖ...
źródło: comment_1629031862uSBAaufhvl0oOvOG0PhJlT.jpg

Który kauczuk jest ładniejszy?

  • Po lewej, Śnieżynka 20.1% (35)
  • Po prawej, Cytryna 79.9% (139)

Oddanych głosów: 174

  • 13
@LM2525: ćwierćfinał «jeden z końcowych etapów rozgrywek eliminacyjnych, w którym bierze udział ośmiu przeciwników» no a bierze ośmiu to myślałem, że dobrze napisałem XD Znaczy mi chodziło skrótem myślowym, ze walczą o udział w półfinale, ale rzeczywiście walczą o ćwierćfinał aktualnie.