Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
#poaswpieprz

Kogo dokładnie Ptysiu Malinowy Marcin z Cambo Life wyjaśnił na tym tagu? Co próbujesz teraz tu nakręcać? Ja tam widzę fajny wpis dotyczący ekstremalnych przejawów chamstwa w komentarzach na YT, wpis na poziomie, którego Ty wraz ze swoim mentorem i resztą akolitów nigdy nie mieliście i mieć nie będziecie. Marcin z Cambolife jest spoko ziomkiem, do pięt reszta patoli z Kambo, których tak adorujesz, tej ekipie nie dorasta.
Pobierz
źródło: comment_1629007838dw9bdwWGoB87quXzv8lAeu.jpg
  • 9
@katalizator_spalin: niestety największy ból dupy o hejterów to ma machajew, i próbuje tym bólem obdzielać wszystkich dookoła, żałośnie sie na to patrzy bo psycha u machajewa leży ( ͡° ͜ʖ ͡°) może faktycznie tryb sportowy dla adama to nie jest najlepszy pomysł, po alko wydaję sie być dopiero sobą, to jego najpierdzielanie/wyjaśnianie to jest to w czym czuje sie najlepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • 10
@katalizator_spalin łysy dewiant robi bardzo duży błąd bo podpuszcza innych na tych rzekomych hejterow... Zresztą tą metodę stosuje w relacjach z innymi np. Ten to powiedział że ty to coś tam. Każdy wpada w pułapkę i nie weryfikuje o co chodzi ale czuję się zaszczuty przez kogoś/hejterow a łysy staje się sekundantem sporu. (Sytuacja Gapa -> Stek)
To jest toksyczny człowiek (socjopata)
@r333m4k444: znam wielu „dresików” ze starych czasów i w większości to spoko goście i nie mam problemów z dogadywaniem się z nimi. Zawsze mam w głowie pamięć mojego wujka, profesora uniwersytetu, który na każdych rodzinnych spędach (pogrzeby, wesela) dogadywał się i bawił doskonale z rodzinnym „marginesem”, ludźmi, którymi często reszta rodzina trochę jednak gardziła. Staram się brać z niego przykład.