Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki mam okazję zmienić projekt, kasa trochę lepsza ale to nie najważniejsze. Zrobiłbym skok z Seniora na Team Leada, projekt dopiero startuje nie ma więc syfskiego kodu, preferowany język to taki którego zawsze chciałem się nauczyć. Mam wątpliwości przez to, że w obecnej firmie pracuje pół roku, w jeszcze poprzedniej półtora roku. Nie chcę być brany za skoczka czy kogoś kto nigdzie nie może zagrzać dłużej miejsca. Jakie są wasze opinie na temat takiej częstej zmiany pracy?

#programista15k #it #programowanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6117982cf81bf9000b2c69ce
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: po pierwsze skoro jesteś już seniorem na pewno masz większe doświadczenie niż tylko te ostatnie 2 lata łącznie. Jak będziesz zmieniać tą nową pracę to i tak pewnie znowu na team leadera, tak? Więc nikt nie będzie za bardzo patrzył na doświadczenie kiedy byłeś "tylko" seniorem. Jeśli będą pytać zawsze możesz mówić że zatrudniłeś się tam tylko na czas jednego projektu- nikt nie będzie tego weryfikować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: jak zmienisz i doprowadzisz projekt do końca to będzie spoko, natomiast jak wyskoczysz w środku no to będzie to niekorzystne dla Ciebie, bo będzie można się domyślać że skaczesz, uciekasz jak się coś sypie, nie potrafisz dowozić. Póki nie masz problemu ze znalezieniem kogoś kto chce Cię zatrudnić to nie ma się czym przejmować