Wpis z mikrobloga

Dwa dni temu na fali mojego wpisu na mirko, wszedł w gorące wysryw kmiota który chciał mi wmówić ze w #chiny reżim konfiskuje prywatne szkoły. Grzecznie odpowiedziałem ze to nieprawda i podałem przykład swojego kolegi (Adrian Milioner, znacie go z moich wpisów na #tosachiny i filmów na moim głównym kanale YT) Inni użytkownicy celnie zdemaskowali slabe strony tego fake newsa.
Oczywiście zostałem zaszczekany i oskarżony o płatną współpracę z zbrodniczym reżimem z Pekinu w ramach siania komunistycznej propagandy na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobra… właśnie wracam z wizyty w nowej szkole (ma ich kilka) Adriana Milionera która otwiera we wrześniu. Prace wykończeniowe trwają. I co? Zatkało kakao? #!$%@? sobie co chcecie. Prawda zawsze wygra. PRAWDA I FAKTY poparte dowodami.
Jedno jest pewne: Już wkrótce startuje daily vlog To są Chiny DZIENNIK Zobaczycie filmy jak rozwija się biznes edukacyjny Adriana Milionera, nasze przygody życia codziennego, podróże, fabryki, Azjatki, milionerów i żebraków.
Nie będziemy nic sugerować, pokażemy Wam jak wyglada codzienne życie w Chinach abyście mogli to skonfrontować z propaganda i wyciągnąć własne wnioski. Subskrybuj, pisz komentarze, hejtuj ile wlezie.
To są Chiny DZIENNIK: twoje okno w piwnicy na prawdziwe Chiny. YO
#tosachiny #chiny #azja #gruparatowaniapoziomu
Pobierz LuckyStrike - Dwa dni temu na fali mojego wpisu na mirko, wszedł w gorące wysryw kmio...
źródło: comment_1628953007RKQC0xS8Ld7TfOa8mS53gw.jpg
  • 49
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@LuckyStrike: dzięki,ale już widać,że jakoś za bardzo bezkrytycznie podchodzisz do Chin. Sam je lubię, rok mieszkałem w Shenyangu, ale bez przesady. Mocno polecam kanał ADV China, ci goście spędzili tam mnóstwo czasu i objechali cały kraj, jakoś ich narracja różni się od Twojej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LuckyStrike: Trudno żeby ci wrzucali artykuły z chińskich gazet, jak są one pod kontrolą rządu xD
Kto jak kto, ale to ty się zesrałeś pod innymi wpisami, gdzie do 5 rano czasu lokalnego wrzucałeś fotki z dupami jako odpowiedź na pytania o Ujgrów, wolne media i firewalla (stwierdziłeś zresztą, że to dobrze że Facebooka i Google nie ma bo hehe i tak nie korzystasz a WeChat jest w pytę).

Najlepsze jak
wrzucałeś fotki z dupami jako odpowiedź na pytania o Ujgrów, wolne media i firewalla


@zielonka18: nie zapominaj o linkach do teledysków, a wiesz dlaczego?

Te wasze pytania z dupy które powtarzają się ZAWSZE pod moimi wpisami. Nie ważne o czym będę pisał to ZAWSZE są te same pytania. Ile razy mam na nie odpowiadać? Ile razy mam udowadniać że mnie nie deportują jak napiszę na wykopie coś krytycznego o Chinach albo
już nastukales sobie punktów socjalnych u PRC. Trochę juanów wpadło/wpadnie, ale nie musisz już kontynuować propagandy


@Kskskkdkdkk: Najwiecej płaca za kłamanie na wykopie. Wypok to priorytet partii. Najbardziej opłaca się przyjmować zapłatę w postaci organów wyciętych na żywca Ujgurom w obozach koncentracyjnych. Ja już mam skompletowany cały zestaw części zamiennych dla siebie i żony. Teraz zamieniamy punkty na utrzymanie przy życiu dawców. Chcemy żeby ich dobrze odżywiali w obozie aby byli
@LuckyStrike: Nawet DuckDuckGo jest zablokowane xD po co ci w ogóle dostęp do tej zgniłej zachodniej Wikipedii? Wszystko przecież jest w partyjnej encyklopedii. Wszystkie klony zachodnich apek i stron są tworzone w Chinach wyłącznie dlatego, że puchatek wymaga postawienia serwerów w Chinach i implementacji mechanizmów cenzorskich, na co FB czy Wikipedia nie mogą sobie pozwolić ale za to masz wolność bo możesz sobie otworzyć stoisko z burgerami.

Nie śledzę twojej aktywności,
Pobierz zielonka18 - @LuckyStrike: Nawet DuckDuckGo jest zablokowane xD po co ci w ogóle dost...
źródło: comment_1628997747tHhe0vizSF9sUT7IdTSHtA.jpg
Uuu, Adrian Milioner, poważne źródło. Pewnie będzie to szkoła dla Ujgurów, którzy według ciebie


@romek898: po pierwsze nie źródło tylko przykład z życia wzięty, po drugie Ujgurzy mogą tak samo się tam szkolić jak każdy inny kto zapłaci czesne.
Potrzecie TAK! Ujgurzy są wolnymi ludźmi i WCALE nie przebywają w obozach koncentracyjnych.
A co z punktami dobrego obywatela w Chinach?


@Reezu: Najwiecej płaca za kłamanie na wykopie. Wypok to priorytet partii. Najbardziej opłaca się przyjmować zapłatę w postaci organów wyciętych na żywca Ujgurom w obozach koncentracyjnych. Ja już mam skompletowany cały zestaw części zamiennych dla siebie i żony. Teraz zamieniamy punkty na utrzymanie przy życiu dawców. Chcemy żeby ich dobrze odżywiali w obozie aby byli zdrowi jak będziemy potrzebowali przeszczep. Wybraliśmy dwa młode