Wpis z mikrobloga

Cześć. Testowałem wczoraj Terre d Hermes, parfum - bardzo mi się spodobał jako zapach męski, taki dość stanowczy. Ale nie znam się na perfumach więc pewnie moje zdanie mało znaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy eksperci tu uważają ten perfum za przyzwoity? A może zaproponowaliby coś podobnego do sprawdzenia, co byłoby "lepsze"?

Do tego mam pytanie o Gucci Flora dla #rozowypasek - wcześniej miała taki w małej butelce płaskawej, taki złoty, a teraz w sklepie jest rożowy Flora Gorgeous Gardenia - to jakaś reedycja? Można ten starszy nadal kupić?

Dziękuję!

#perfumy
  • 9
  • Odpowiedz
@NieistotneKto Bardzo przyzwoity. W podobnym klimacie masz montale red vetyver, jest bardziej drzewny. Możesz też próbować inne wersje terre- eau intense vetyver albo eau tres fraiche. Dobry i tani jest Rasasi Fattan. A jak lubisz wetywerię to encre noire sport na początek
  • Odpowiedz
Do tego mam pytanie o Gucci Flora dla #rozowypasek - wcześniej miała taki w małej butelce płaskawej, taki złoty, a teraz w sklepie jest rożowy Flora Gorgeous Gardenia - to jakaś reedycja? Można ten starszy nadal kupić?


@NieistotneKto: Gorgeous Gardenia to inny zapach. Poszukaj w necie, bo Gucci Flora jest w sprzedaży.
  • Odpowiedz
Ale nie znam się na perfumach więc pewnie moje zdanie mało znaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy eksperci tu uważają ten perfum za przyzwoity


@NieistotneKto: Mam dokładnie na odwrót. Raczej interesuje mnie to, czy zapach ja uważam za odpowiedni dla mnie a nie "eksperci". Bo to ja będę go używał a nie oni.
Czyli jesli tobie się podoba, to bym brał.
  • Odpowiedz