Wpis z mikrobloga

@RacuchowiNaPomoc: Jezus maria. Że jankes się z p0lką spotyka to trochę wstyd. Pewnie z litości cię wziął a na boku ma jakieś amerykanki na poziomie. A jeżeli chodzi o biedactwo intelektualne to ty idealnie swoimi wpisami pokazałaś je w pełnej okazałości. Już sie możesz zbierać. Powtarzam jeszcze raz. WON.
  • Odpowiedz
@7dam7rade7: Przeważnie zagraniczniacy biorący p0lki, to odpowiedniki polskich przegrywów. Nawet na forach dla inceli p0lska jest uznawana za darmowy burdel, w którym nawet oni mogą coś wyrwać za sam fakt nieznajomości języka polskiego i bycia obcokrajowcem
  • Odpowiedz
@Miler111111 was nikt nie bierze. Ani inteligencji, ani wykształcenia, ani wyglądu, ani zarobków, ani domu.
Niczego, czym moglibyście komukolwiek zaimponować.
Bo o naturalnych predyspozycjach nie mówie. Wy ani emocjalnie dojrzali nie jesteście, ani wartościowi jako partnerzy. Co najwyżej raz na jakiś czas się trafi Ukrainka, która myśli że wygrała los na loterii, bo zwiąże się z p0lakiem, pijakiem, robakiem nieudacznikiem.
  • Odpowiedz
@7dam7rade7 z mikrobiologii. Wiesz w ogóle co to? Dziedzina nauki.
Dlatego ja jestem kimś, a jutro sobie lecę na Hawaje, bo to prezent dla mojego ukochanego faceta, a ty będziesz tu tkwił i gnił pod tym swoim żałosnym tagiem, nienawidził kobiet, obrażał je i myślał że jedna randka cokolwiek zmieni w twoim marnym życiu.
Powodzenia.
A i prawko sobie odpusc. Raz że i tak nie zdasz wcześniej niż za 10 razem,
  • Odpowiedz