Wpis z mikrobloga

@Miler111111 no, jasne. Bo po co wyjść z mentalnie z takiego miejsca i po co robić wszystko by nie być kolejnym zmarnowanym pokoleniem.
Po co xD bo przecież można poniżać i obrażać innych z zazdrości u wylewać swoje frustrację na Bogu ducha winne kobiety, bo miałeś w domu rodzinnym źle.
Bo po co żyć tak, aby twój własny dom rodzinny nie był zly
  • Odpowiedz
@RacuchowiNaPomoc: Jeżeli masz takie szczęśliwe życie to z czystej ciekawości dlaczego spędzasz czas na tagu chwaląc się losowej osobie swoim życiem prywatnym? Jeżeli byś była tak szczęśliwa to nie sądzę że miałabyś czas na to p0lko. A mikrobiologia to słaby kierunek skoro tobie udało się go skończyć p0lko.
  • Odpowiedz
miej doktorat, mieszkaj w USA, leć jutro na Hawaje, chwal się dobrym partnerem, jednocześnie pisz jadowite komentarze do jakiegoś przegrywa w tonie jakby miało się ciśnienie 480 i miało zaraz wybuchnąć xD szczęśliwe życie, nie ma co
  • Odpowiedz
@RacuchowiNaPomoc: > Bogu ducha winne kobiety

Nie chce ci nic mowic ale incele i ogolna nie chec do kobiet powstaja wlasnie przez ich chamskie, nie lojalne, burackie i roszczeniowe zachowanie, no i przez potezne zaklamanie samo w sobie w stylu "urodzilam sie w najbardziej uprzywilejowanej grupie spolecznej w polsce ale jestem dyskriminowana i powinnam miec wiecej praw (powiedz to cyganom, wyrzuconym po za margines spoleczny przez wszystkich polakow)" "chce rownosci ale
  • Odpowiedz
Mój facet ma od groma tatuaży, płaci alimenty, nie ma polskiego pochodzenia i jest pastorem.


@RacuchowiNaPomoc: A ma wyrok za pobicie? Jak nie to na ch*j się udzielasz jak mem cie nie dotyczy xD
  • Odpowiedz
@maad: nie ma wyroku za pobicie. Nikogo w życiu nie uderzył. I pije mało. Ani komornika nie ma.
'Alimenty' płaci na rodziców, bo jedno z nich ciężko zachorowało, więc przejął ten obowiązek na siebie.
No dowiedziałam się od przegrywów, że dotyczy bo ma tatuaże i alimenty.
  • Odpowiedz
@magiczny_banan: to, że tobie się wydaje, że mam nawet ciśnienie 1000 nie znaczy, że tak jest :D Cała ta sytuacja była komiczna z mojego punktu widzenia. Przegrywy, próbujące obrażać dwie wartościowe i użyteczne społecznie jednostki, bo sami nikogo i niczego nie mają i niczego nie osiągną.
I dlaczego miałabym się nie chwalić? Mam czym. Osiągnęłam zawodowy sukces. Jestem doskonale wykształcona, zarabiam spory hajs, jestem w super związku z facetem z kraju,
  • Odpowiedz
@RacuchowiNaPomoc: @RacuchowiNaPomoc: szczęśliwi ludzie nie muszą pisać innym „nie rób prawka, bo i tak nie zdasz” ani że są niewartościowi. To dowartościowanie się, a szczęśliwi ludzie nie potrzebują się dowartościowywać w tak prymitywny sposób. Na ss niżej zarzucasz innym bycie nie ludźmi, a czytając twoje wpisy wyżej i widząc twoje podejście do drugiego człowieka sama lepsza nie jesteś. Widocznie wykształcenie, partner i hajs coś słabo uszczęśliwiają i zasypują pustkę skoro
magiczny_banan - @RacuchowiNaPomoc: @RacuchowiNaPomoc: szczęśliwi ludzie nie muszą pi...

źródło: comment_1628960535AFTpfkdsx8lOvH0qfslBBK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@magiczny_banan pozwalaj na to by byle kto od ciebie cię obrażał. Pozwalaj by na ciebie pluł i udawaj że deszcz pada. Ja nie zamierzam. Traktuje w taki sposób na jaki zasługują. W żaden sposób nie umniejsza to mojemu życiowemu szczęściu, partnerowi, pieniądzom i sukcesom zawodowym. I tak, według mnie niektórzy są wiele poziomów poniżej mnie i są niegodni nazywania ludźmi. Jeżeli zatraca się cechy społeczne na rzecz bycia neandertalczykiem to nikt nie
  • Odpowiedz