Wpis z mikrobloga

@RacuchowiNaPomoc: ludzie na ten tag trafiają zazwyczaj po 20-stce, wcześniej nie mieli pojęcia o istnieniu takiego miejsca. To tylko efekt uboczny tego jak sami byli traktowani (również przez kobiety) zanim tu trafili. Jeśli masz takie mniemanie o sobie, to porównuj się z ludźmi na swoim poziomie zamiast wytykać ludziom siedzącym 24h na dobę w piwnicy kim to Ty przy nich nie jesteś. Ostatni raz odpisałem, bo dyskusja z egocentryczką to jak
  • Odpowiedz
@magiczny_banan: Do bycia egocentryczką mi jeszcze trochę brakuje. Ludzi traktuje się na podstawie ich zachowania.
I w żaden sposób nie twierdzę, że puszczalskich i łatwych #!$%@? nie ma, bo jest ich od groma. Nie tylko głupie i puszczalskie, ale też patusiary, madki i kretynki szukające jelenia, które pokocha je i ich "dzieciomtka".
Z tym, że wrzucanie do tego worka KAŻDEJ kobiety, bo ma czelność nie być z Polakiem jest obelżywe, więc
  • Odpowiedz
@RacuchowiNaPomoc: ale Ty zauważyłaś, że na tym memie jest podpis p0lka? To nie jest wrzucanie wszystkich kobiet do jednego worka, a mem skierowany do grupy kobiet, którą wymieniłaś w drugim akapicie i tylko do niej, więc o jakim wrzucaniu WSZYSTKICH kobiet do jednego worka pieprzysz?
  • Odpowiedz
@magiczny_banan: ty widziałeś kiedykolwiek komentarze tych osobnikow pod większością komentarzy kobiet na tej stronie, a zwłaszcza jak piszą cokolwiek o związku? Sama napisałam, że mój ma tatuaże i płaci kasę jak alimenty i nie jest Polakiem to już zaczęło się wylewanie na moją osobe pomyj przez zakompleksionych piwniczaków i wrzucanie mnie do wora z patusiarami i madkami, bo uwaga - JESTEM Z GOŚCIEM KTÓRY MA TATUAŻE I TO NA PEWNO MOKEBE.
  • Odpowiedz
@RacuchowiNaPomoc: no to podziękuj innym kobietom, które utrwalają ten patusiarski stereotyp. Jak idę późnym wieczorem w parku za kobietą, to jestem w jej głowie potencjalnym gwałcicielem chociaż nim nie jestem. I ląduję w jednym worku. Bo jacyś faceci się przyczynili do takiego stereotypu. Tak samo Ty będziesz w ich oczach p0lką, bo inni się przyczynili do takiego stereotypu. Ten sam schemat. Daj tag na czarno i będziesz miała problem z głowy.
  • Odpowiedz
@Miler111111: Śmiechłam srogo. Przetłumaczyłam to również swojemu przyszłemu mężowi - wywrócił oczami, zaśmiał się, pokręcił głową z dezaprobatą i wypowiedział się w sposób następujący: Pozostaje tylko współczuć takim jak on.
A jeżeli chodzi o prostytutki, to nie każdy wywodzi się z takiego domu i nie każdy był hodowany przez nią. To dlatego jesteś teraz tak mocno spaczony? Wszędzie widzisz p0lki i prostytutki. Zryty beret i zaburzenia mocno xD
Ja tam pracuję
  • Odpowiedz
@Miler111111: to, że twoja matka żyje na koszt ojca ( w co wątpie, bo sam przyznałeś, że jesteście biedni i nazwałeś rodzinę patusiarnią,więc najpewniej społeczeństwo na was łoży) to raczej nie powinieneś się wypowiadać na temat i moich zarobków i jego.
W porownaniu z Polską to w USA fachowców i osoby wykształcone się dobrze opłaca. Osoby, które dbają o bezpieczeństwo, zdrowie i życie innych też się należycie opłaca. W USA żadna
  • Odpowiedz