Wpis z mikrobloga

że po tylu latach podróży, poznawania innych kultur, spojrzeń na świat, jest takim deklem fanatycznym.


@Lohengrin: no taki to jest akurat kazdy polak ktory wrocil z zagranicy - wyjechal i zostal rasista XD to tylko glupia julka ktora nigdzie nie byla mysli ze sqot to takie miejsce gdzie graja koncerty a nie melina narkowanow, ze bezdomnosc jest ok, ze getta amerykanskie takie fajne bo hehe muzyczki do teledyskow

gorzej jak
  • Odpowiedz
@Lohengrin: mi się wydaje, że gość to typowy oportunista, a jego poglądy będą zawsze zbieżne z tym co ogląda/klika, on chyba miał nawet jakiś czas część swoich programów na TVN.
  • Odpowiedz
@Blaskun: @TrebuniTutek:

Nie uprawiam żadnej lewicowej kultury dyskusji. Prawakoidalne beciaki mi państwo zamieniają w obsrane gówno w którym się nie chce żyć więc sram za to na nich obficie i pogardzam. Nie ma znaczenia czy wy serio autentycznie wierzycie w ten nieistniejący lewacki marksistowski terror czy po prostu jesteście tacy głupi i łatwi do manipulowania przez miernoty pokroju kaczynskiego i jego przydupasów. Tak czy siak pluje wam na
  • Odpowiedz
@Lohengrin: @EvilToy: spokojnie, wypijcie melise, cejro ma rozne oblicza i to telewizyjne jest takie troche na pokaz, natomiast w ksiazkach bardzo fajnie opisuje kulture obcych ludów i np. z szacunkiem odnosi sie do ich wiary. ALE tez pokazuje te roznice ktore np. nam Europejczyka beda przeszkadzac i to nie chodzi o wiare. Polecam Rio Anaconda.
  • Odpowiedz
@Lohengrin: A może widzi ze trzeba mieć moralne wartości jakie daje religia żeby cywilizacja trzymała się w ryzach bo inaczej to idzie tylko w dół w stronę anarchii. Wbrew pozorom bycie betonem i katolem żyjącym według przykazań działa na Państwo bardzo pro.
  • Odpowiedz
@Atomizer69: pytanie: to na co się meczyć, spakuj się wyjedz, angielski czy inny jezyk pewnie znasz wiec możesz porzucić Polski, udaj że jesteś lokalsem i tyle. Na kij #!$%@?ć przez 6 lat jak to w Polsce jest źle na forum i 0 działania. Pachnie debilizmem albo jakimś przegrywem do kwadratu.
  • Odpowiedz
dla mnie fenomen to to, że on kiedykolwiek dostał czas antenowy. Oglądałem urywki z CW kwadrans i to co on tam gadał to jaki żart.


@captyn:

Tak po transformacji rozumiano pluralizm. Każda strona miała szansę się wypowiedzieć. Było Polskie Zoo i Kabaret Olgi Lipińskiej, które jechały po ludziach władzy bez litości, był Jagoelski, który zadawał niewygodne pytania, czy w końcu Kowboj Cza Cza mógł do woli opowiadać swoje wysrywy. Niewyobrażalne
  • Odpowiedz