Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2375
@EvilToy: Cejro to jest fenomen. Jaki trzeba miec żelbet zamiast kory mózgowej, że po tylu latach podróży, poznawania innych kultur, spojrzeń na świat, jest takim deklem fanatycznym. No w dupie mi się to nie mieści.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Lohengrin: dla mnie fenomen to to, że on kiedykolwiek dostał czas antenowy. Oglądałem urywki z CW kwadrans i to co on tam gadał to jaki żart.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@EvilToy: Akurat przed chwilą na przerwie w pracy dyskutowaliśmy z kumplem o tym jak to za laicyzację społeczeństwa odpowiada sam KK i leśne dziady ktore wszędzie go promują. Róbcie tak dalej xD
  • Odpowiedz
@Lohengrin: w sumie to wystarczy zobaczyć z jakim podejściem on podchodził np. do obcych kultur i nowych miejsc, podczas tych podróży. Przecież jak przedstawiał jakieś afrykańskie plemiona, to robił to z mentalnością XIX-wiecznego brytyjskiego podróżnika, co gada "no tu se siedzą takie murzyny, proszę zobaczyć, garnki se lepią. Takie #!$%@?, z gówna robione, ale dla nich to jak znalazł...głupie te murzyny, nie prawda proszę państwa?
  • Odpowiedz
Jaki trzeba miec żelbet zamiast kory mózgowej, że po tylu latach podróży, poznawania innych kultur, spojrzeń na świat, jest takim deklem fanatycznym.


@Lohengrin: To samo można powiedzieć o lewakach i ich umiłowaniu do komunizmu. Tyle dowodów, zbrodni, brak skuteczności, a ci dalej w to brną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lohengrin niezle musiało mu to przesłuchanie na SB w głowie poprzewracać - sam mówił, że został mocno pobity, wiec może taka nienawiścią pała do wszystkiego, co z tym związane. Z drugiej strony, jako gorliwy katolik powinien być miłosierny i wszystko wybaczać...
  • Odpowiedz
@Blaskun: Tak, bo każdy lewak to komuch. PiS kochający religię i narodowców, nienawidzący LGBT i zakazujący aborcji czy edukcji seksualnej to zaiste świetny przykład parti... Lewackiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Toż to takie proste, dziękujemy za oświecenie panie blaskun.
  • Odpowiedz