Wpis z mikrobloga

Legia nie przedłuży umowy z jednym ze sponsorów, bo jeden z ich przedstawicieli nie tak napisał na władzę.

Ta sama Legia od lat nie ma problemu na skrajnie prawicowe bydło na żylecie, na żylecie gdzie cały czas wisi m.in. flaga zakazu skrętu w lewo i gdzie pojawiają się transparenty np. że opozycja, poszczególne media, osoby zawisną czy jak ostatnio kolejny, już enty homofobiczny transparent.

No ale oni uważają wszelką agresję za NIEAKCEPTOWALNĄ! Pamiętajcie!
Banda hipokrytów.

Naprawdę wstyd mi za to co robi mój klub.

#legia #neuropa #4konserwy #ekstraklasa #bekazprawakow
Pobierz technojezus - Legia nie przedłuży umowy z jednym ze sponsorów, bo jeden z ich przedst...
źródło: comment_1628857727pbB4zxsjZ8dbaTAzq55gax.jpg
  • 34
@technojezus pisałem w innym komentarzu, ale nie był adresowany do Ciebie, że dużo łatwiej zerwać im współpracę z jednym oszołomem, niż wojować z 30 tys. kibiców - to po pierwsze. Po drugie- na tej wojnie by stracili wszyscy i nikomu nie jest ona na rękę, zwłaszcza, że, tak, jak już wspomniałem - tak jest wszędzie i nikt na to zbytnio uwagi nie zwraca. Po trzecie - oni robią biznes i nikt nie
dużo łatwiej zerwać im współpracę z jednym oszołomem, niż wojować z 30 tys. kibiców


@Whizkazzz: czyli idąc twoją logiką, Legia wprost pozwala na skrajnie prawicowe bydło i nic z tym nie robi.

Zrobili to co, trzeba, czyli zerwali współpracę z oszołomem co mógł bezpośrednio przeszkadzać w kreowaniu wizerunku poważnego partnera biznesowego, reszta nie jest istotna, bo na tej płaszczyźnie nie należy ich sądzić.


Zrobili co trzeba, a potem taka Iza Kruk
tak, wiem, widziałem tego newsa już wcześniej, nawiązywałem do twojego posta.

Powiedz, gdyby np. tak na tym twitterze ten gość cisnął po Biedroniu i życzył my śmierci, to też byś był tak zszokowany, że Legia zrywa współpracę?


@thority: ale ja nie wiem, czy ty próbujesz sobie wmówić, że ja jestem jakimś lewakiem? ¯\(ツ)_/¯ bo nie rozumiem

Każdy kto wypisuje takie rzeczy, obojętnie z jakiej strony, powinien ponieść karę, ale nie
@technojezus

czyli idąc twoją logiką, Legia wprost pozwala na skrajnie prawicowe bydło i nic z tym nie robi.


Oczywiście, że tak - bo tak jak tłumaczyłem, na tej wojnie nie byłoby wygranych, Legia straciłaby masę kibiców i furę kasy, a to jest przede wszystkim firma, po co im to? Oni nie muszą się kierować ideałami i mimo, że mam umiarkowanie prawicowe poglądy, to nie miałbym pretensji, jak by w przyszłości przymykali oko
ale co byś zrobił na miejscu Mioduskiego? Powiedział kibicom, by już nie przychodzili?


@thority: każdego kto wywiesza/skanduje głupoty bym nie wpuszczał na stadion. Już ktoś pisał, są kamery, ochrona. Ogromne kary jak na zachodzie.

To czy to by było skuteczne, to zależałoby od Mioduskiego.

Goście robią ci patriotyczne oprawy, śpiewają hymn, a potem ci jebią pedałów czy lewaków. Dla mnie to jest paranoja.

To Legia tez jest juz pisowska?


@mistejk:
@technojezus: nic to nie da i nie dało nigdy. Race dalej są odpalane.
Pytanie też czy Pudel nie musi tu być cyniczny po prostu- prawicowcy może i obrażają lpg, ale płacą.
To nie jest tak, że jak wygonisz ich to nagle na ich miejsce siądą tolerancyjni europejczycy w stosunku 1:1 ilościowo.