Wpis z mikrobloga

Legia nie przedłuży umowy z jednym ze sponsorów, bo jeden z ich przedstawicieli nie tak napisał na władzę.

Ta sama Legia od lat nie ma problemu na skrajnie prawicowe bydło na żylecie, na żylecie gdzie cały czas wisi m.in. flaga zakazu skrętu w lewo i gdzie pojawiają się transparenty np. że opozycja, poszczególne media, osoby zawisną czy jak ostatnio kolejny, już enty homofobiczny transparent.

No ale oni uważają wszelką agresję za NIEAKCEPTOWALNĄ! Pamiętajcie!
Banda hipokrytów.

Naprawdę wstyd mi za to co robi mój klub.

#legia #neuropa #4konserwy #ekstraklasa #bekazprawakow
technojezus - Legia nie przedłuży umowy z jednym ze sponsorów, bo jeden z ich przedst...

źródło: comment_1628857727pbB4zxsjZ8dbaTAzq55gax.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@technojezus no tragedia, powiesili flagę skrętu w lewo. Tak btw. To co w tym złego? Kibice na całym świecie manifestują swoje polityczne poglądy, wiele klubów zachodnich buduje na tym nawet swoją tożsamość, np. St. Pauli.
  • Odpowiedz
@technojezus: coś nie wierzę do końca, że zerwali współpracę dlatego, że ktoś tam na lpg+ coś wywiesił na transparencie i inny ktoś się obraził na tłiterku.
Wygląda to jak szukanie pretekstu by zakończyć mało owocną współpracę.
  • Odpowiedz
@Whizkazzz: i nie powinno być tego czy to na Legii, St. Pauli czy w innym klubie.

Zobacz sobie niektóre transparenty na Legii w stylu ,,pedały won" albo ,,opozycja zawiśniecie!"
Bo wiadomo, dla takich bezmózgich przygłupów z żylety, kibicem Legii może być tylko osoba o prawicowych poglądach, katolik i oczywiście ,,jebiący pedałów"

@thority: zerwali, bo jakiś gość na pis pisał na twitterze.
  • Odpowiedz
@technojezus: no sprawdziłem, koleś życzy śmierci, a dla ciebie jest to tylko "napisanie nie tak". Nikt normalny z takimi ludźmi nie chce miec do czynienia

i ten koleś mi się przewijał już parę razy, więc nie jest to jednorazowy wyskok
  • Odpowiedz
@technojezus: tak, wiem, widziałem tego newsa już wcześniej, nawiązywałem do twojego posta.
Powiedz, gdyby np. tak na tym twitterze ten gość cisnął po Biedroniu i życzył my śmierci, to też byś był tak zszokowany, że Legia zrywa współpracę?
  • Odpowiedz
@technojezus

i nie powinno być tego czy to na Legii, St. Pauli czy w innym klubie.


Zobacz sobie niektóre transparenty o Legii w stylu ,,pedały won" albo ,,opozycja zawiśniecie!"

Bo wiadomo, dla takich bezmózgich przygłupów z żylety, kibicem Legii może być tylko osoba o prawicowych poglądach, katolik i oczywiście ,,jebiący
  • Odpowiedz
@Adams_GA nie no oczywiście chodzi o dobre relacje z władzą, Legia wcale nie zerwała współpracy z oszołomem grożącym śmiercią innym ludziom bo nie chce być z tym kojarzona ( ͡º ͜ʖ͡º) Foliowa czapeczka poprawiona?
  • Odpowiedz
@thority: @WHlTE: szczere pytanie, potraficie czytać ze zrozumieniem?

Op w swoim poście wytyka wyłącznie hipokryzję klubu, rzecznik wyraźnie stwierdza że w Legii nie ma miejsca na jakiekolwiek formy agresji, gdzie praktycznie cała żyleta się na tym się opiera.
Nie widzę w jego wypowiedziach żadnej próby wybarwienia zachowania tego dyrektora (gdzie ja uważam że jest mocno nadinterpretowany), jedynie oczekiwanie że klub będzie podchodził do wszelakich objaw dyskryminacji czy nienawiści
  • Odpowiedz
@Snoxik no tak, ale trudniej jest zapanować i skontrolować ponad 20 tys. tłum niż zerwać umowę z jakimś oszołomem. Zwłaszcza, że była to relacja biznesowa, a tam bardzo ważne jest, żeby nie być kojarzonym z tego typu zachowaniami. Poza tym Legia zawsze się od tego typu transparentów odcina, tak jak się odcięła od lewackiego oszołoma teraz.
  • Odpowiedz
@Snoxik: no ale co byś zrobił na miejscu prezesa Legii?
Przymusowe parady LGBT na Żylecie?
Kibice mają takie poglądy, jakie mają, kupują bilety, płacą.
Dostają czasem kary za transparenty i tyle można zrobić, na zachodzie też sobie nie poradzili, o czym się przekonali na Euro reprezentacji Anglii.
  • Odpowiedz
@thority: ja osobiście uważam wypowiedź rzecznik za absurdalną, drugi tweet nie ma najmniejszego sensu ze względu na powody jakie tutaj padają.

To nie jest tak że się z Wami nie zgadzam, tylko albo mówimy A i się tego trzymamy albo nie mówimy tego w ogóle.
  • Odpowiedz
@Whizkazzz: polityka powinna być zakazana w sporcie obojętnie czy to lewa czy prawa strona, a nie Legia kończy współpracę, bo jakiś typ coś wypisuje, w tym przypadku pisze o śmierci Kaczyńskiego, czy ogolnie krytykuje pis, ale już żyleta nie przeszkadza i praktycznie takie same słowa.

Tutaj chodzi o hipokryzję, a nie lewactwo czy prawactwo.Kruk się totalnie skomlromitowała tym drugim wpisem.
  • Odpowiedz