Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Krotki wstep: 26 lat, licencjat z filologii angielskiej, obecnie pracuje na stanowisku order entry w firmie spedycyjnej. Praca ta jest nierozwojowa, nie dala mi zadnych nowych umiejętności i czuje, ze z moim wyksztalceniem i dotychczasowym doswiadczeniem zawodowym, to daleko nie zajde ani wiele nie zarobie. Powodem dla jakiego poszlam na studia filologiczne byl fakt ze bylam w tym bardzo dobra ale też przez to ze nie mam scislegego umyslu i na pewno bym sobie nie poradzila z matma itp. Ale teraz uwazam ze technologia jest rozwojowa i przede wszystkim dobrze platna. No i tej matmy nie potrzeba :P Planuje codziennie po godzinach uczyc sie programowania. Prosze o rady, ktora strone najlepiej isc i ktory dzial w IT jest super oplacalny.
#programowanie #pracait

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61160a66f81bf9000b2c661e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prosze o rady, ktora strone najlepiej isc i ktory dzial w IT jest super oplacalny.


@AnonimoweMirkoWyznania: z takim podejściem to zapomnij.

W IT siedzą ludzie co na tym zjedli zęby, próg wejścia dla juniorów wzrósł wielokrotnie przez ostatnie ~5 lat. Kierując się jedynie kwestiami zarobkowymi nigdy nie będziesz stanowiła najmniejszej konkurencji nawet dla
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@non-serviam: No to mówię. Jeśli idzie tam dla kasy tylko to polegnie. Dlugie studia, dużo pracy, stres, nocki na oddziałach, egzaminy do 40 roku życia. Zanim zacznie zarabiać to spali się sto razy.
  • Odpowiedz
@Lohengrin: nie ale żeby się załapać od zera to nauki jest od #!$%@? i ciut ciut.
Jedyne co na plus tej lasce wypada to prawdopodobnie dobry angielski.
Jak dla mnie to odpadanie po #!$%@? się z pętlami for
Wiem że to banał ale jak się zaczynasz uczyć i masz zrobić choinkę to czujesz się jak hakier...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dasz radę, musisz się tylko zawziąć.
Jeśli chodzi o opłacalność to słyszałem, że kobiety świetnie sobie radzą w technologii roxa.pl tylko tam musiałbyś się dobrze nauczyć francuskiego.
Trzymam kciuki! Jak się gdzieś załapiesz to wyślij nam link do portfolio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz