Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Krotki wstep: 26 lat, licencjat z filologii angielskiej, obecnie pracuje na stanowisku order entry w firmie spedycyjnej. Praca ta jest nierozwojowa, nie dala mi zadnych nowych umiejętności i czuje, ze z moim wyksztalceniem i dotychczasowym doswiadczeniem zawodowym, to daleko nie zajde ani wiele nie zarobie. Powodem dla jakiego poszlam na studia filologiczne byl fakt ze bylam w tym bardzo dobra ale też przez to ze nie mam scislegego umyslu i na pewno bym sobie nie poradzila z matma itp. Ale teraz uwazam ze technologia jest rozwojowa i przede wszystkim dobrze platna. No i tej matmy nie potrzeba :P Planuje codziennie po godzinach uczyc sie programowania. Prosze o rady, ktora strone najlepiej isc i ktory dzial w IT jest super oplacalny.
#programowanie #pracait

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61160a66f81bf9000b2c661e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 23
knur:

Planuje codziennie po godzinach uczyc sie programowania. Prosze o rady, ktora strone najlepiej isc i ktory dzial w IT jest super oplacalny.

Powiedzmy że przebranżowiłem się do IT. Powiedzmy, bo programowanie to było dla mnie coś w rodzaju hobby na długo przed tym jak zdecydowałem, że pójdę na studia nie związane z IT. Swoją drogą dobrze, bo pewnie studia zabiłyby cały mój zapał do programowania tak jak zrobiły to do