Wpis z mikrobloga

Automatyka zasłon - Xiaomi Aqara czy coś innego/lepszego?
Ktoś ma? Chętnie podpytam o podłączenie zasilania (czy da się na samym akumulatorze) i jeżeli tak to ile cykli przeżyje.
Zależy mi na długiej zasłonie - około 4m po jednej stronie.
#mieszkanie #wykonczenia #budujzwykopem #remonty #remontujzwykopem #xiaomi #xiaomilepsze #automatyka #smarthome
Wyrewolwerowanyrewolwer - Automatyka zasłon - Xiaomi Aqara czy coś innego/lepszego?
...

źródło: comment_16288505719eXw4BAz0OvExPiCqBe2Vk.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mie3tko Wydaje mi się, że nie musi to być konieczne. Z tego co sprawdzałem konstrukcję to w środku jest pasek który pewnie pociąga przyczepy, więc mnie widzę przeszkód żeby na drugiej stronie do paska był też przyczepiony posuw.
Jak sprawdzałem inne konstrukcje to jest drożej i gorzej z integracjami, więc pewnie na dniach zamówię zestaw 4m dla siebie.
Trochę boli wywalenie prawie 1500, no ale trudno, zachciało się gadżetów to tak
  • Odpowiedz
@mie3tko: @Wyrewolwerowanyrewolwer: da się za połowę ceny na ali tylko nie xiomi, a np. tuya.

Jest tylko jeden silnik i można taką konfigurację zrobić by się jedna tafla firany zasuwała albo konfigurację, że ładnie się z lewa i prawa będą zasłaniać (ot trochę inne skonfigurowanie, inaczej pas transmisyjny się robi)
TheUlisses - @mie3tko: @Wyrewolwerowanyrewolwer: da się za połowę ceny na ali tylko n...
  • Odpowiedz