Wpis z mikrobloga

Ale mam beke czytając te wszystkie wysrywy niedorozwojów stąd xD
Wardega rozkręcił imbę i 90% na tagu wielki ból dupy, bo ktoś ukradł logo, "#!$%@?ć złodzieja" itp. Ciekawe ile z tych osób nigdy nie pobrała z internetu muzyki, filmów czy gier. Rozumiem, że nawet jak ktoś to zrobił, to już zdążył zadośćuczynić artystom? xD Wychodzi z was typowe polskie zachowanie, "ja nie mam, to czemu inny ma mieć i ma mu się udawać". Weronika #!$%@?ła, okej, ale reszcie interentu to daje taką pożywkę, że zdaje się bez tego nie potrafiliby żyć. Beka z was hipokryci xD
A co do tego, ze wersow się skończy. Tak samo prognozowaliście przy wycieku filmów z natsu, gdzie okazała się zwykłą kryptoprostytutką. Powiem więcej, wtedy dzieciaki też jej broniły, bo przecież "to było kiedyś, to jej wybór" itp. i po dwóch tygodniach nikt o tym nie pamięta, a natsu śmieje się z problemów 3-go świata, czyli głupków z wykopu xD
#friz
#ekipa
  • 26
@heheszek_wspanialy: Hahhaa a #!$%@? jak można zrozumieć inaczej słowa, "Ty ściągając serial z internetu nie jesteś na świeczniku, nikt tego nie wie, nikt z Ciebie przykładu nie weźmie, a sowa #!$%@? logo od kogoś używa ich w swoich filmach które ogląda kilkaset tysięcy osób" xDDDDD
Ale mam beke czytając te wszystkie wysrywy niedorozwojów stąd xD

Wardega rozkręcił imbę i 90% na tagu wielki ból dupy, bo ktoś ukradł logo, "#!$%@?ć złodzieja" itp. Ciekawe ile z tych osób nigdy nie pobrała z internetu muzyki, filmów czy gier. Rozumiem, że nawet jak ktoś to zrobił, to już zdążył zadośćuczynić artystom? xD Wychodzi z was typowe polskie zachowanie, "ja nie mam, to czemu inny ma mieć i ma mu się
@Guest15: kradzież kradzieży nie równa, inaczej wygląda kradzież tego, ze ściągne sobie Mp3 a inaczej Wersow z milionowymi zasięgami. Inaczej wyglada kradzież telefonu przez sebixa a inaczej wyglada kradzież jedzenia w słusznej sprawie gdy ktoś głoduje ,cokolwiek.