Wpis z mikrobloga

Ale mam beke czytając te wszystkie wysrywy niedorozwojów stąd xD
Wardega rozkręcił imbę i 90% na tagu wielki ból dupy, bo ktoś ukradł logo, "#!$%@?ć złodzieja" itp. Ciekawe ile z tych osób nigdy nie pobrała z internetu muzyki, filmów czy gier. Rozumiem, że nawet jak ktoś to zrobił, to już zdążył zadośćuczynić artystom? xD Wychodzi z was typowe polskie zachowanie, "ja nie mam, to czemu inny ma mieć i ma mu się udawać". Weronika #!$%@?ła, okej, ale reszcie interentu to daje taką pożywkę, że zdaje się bez tego nie potrafiliby żyć. Beka z was hipokryci xD
A co do tego, ze wersow się skończy. Tak samo prognozowaliście przy wycieku filmów z natsu, gdzie okazała się zwykłą kryptoprostytutką. Powiem więcej, wtedy dzieciaki też jej broniły, bo przecież "to było kiedyś, to jej wybór" itp. i po dwóch tygodniach nikt o tym nie pamięta, a natsu śmieje się z problemów 3-go świata, czyli głupków z wykopu xD
#friz
#ekipa
  • 26
  • Odpowiedz
@Guest15 tylko, że Ty ściągając serial z internetu nie jesteś na świeczniku, nikt tego nie wie, nikt z Ciebie przykładu nie weźmie, a sowa #!$%@? logo od kogoś używa ich w swoich filmach które ogląda kilkaset tysięcy osób w tym ogromną część podatnych dzieci
  • Odpowiedz
@Guest15 no ja np. pobrałem sobie kiedyś obraz Beksińskiego, wydrukowałem, każdemu mówiłem że to mój, wypożyczali je na wystawy i na tym zarabiałem.

Chyba nie rozumiesz o co jest afera.
  • Odpowiedz
@heheszek_wspanialy: Hahhaa a #!$%@? jak można zrozumieć inaczej słowa, "Ty ściągając serial z internetu nie jesteś na świeczniku, nikt tego nie wie, nikt z Ciebie przykładu nie weźmie, a sowa #!$%@? logo od kogoś używa ich w swoich filmach które ogląda kilkaset tysięcy osób" xDDDDD
  • Odpowiedz
Ale mam beke czytając te wszystkie wysrywy niedorozwojów stąd xD

Wardega rozkręcił imbę i 90% na tagu wielki ból dupy, bo ktoś ukradł logo, "#!$%@?ć złodzieja" itp. Ciekawe ile z tych osób nigdy nie pobrała z internetu muzyki, filmów czy gier. Rozumiem, że nawet jak ktoś to zrobił, to już zdążył zadośćuczynić artystom? xD Wychodzi z was typowe polskie zachowanie, "ja nie mam, to czemu inny ma mieć i ma mu się
  • Odpowiedz
@Guest15 Asertywny weź jej nie broń. Od zawsze wiadomo że bardziej zależy na karaniu tych co zarabiają komercyjnie na kradzionej rzeczy lub tych co sami coś wrzucają kradzionego do internetu. Dlatego nie korzystało się z sieci p2p
  • Odpowiedz
@Guest15: A czy Ty zrozumiałeś, że ta inba jest dlatego, że ona na kradzionym logo ZARABIAŁA? Czy jak Ty ściągasz sobie piosenki z internetów to puszczasz je potem na festiwalu i zbierasz za to hajs? Jak ściągasz sobie film to jedziesz puszczać go do kina i zarabiać na tym?
  • Odpowiedz
@Guest15: Logo ziomka było wykorzystywane w celu zarobkowym - jak ktoś pobrałby nutę z neta i zaczął na niej zarabiać to wtedy dopiero robi się problem.
  • Odpowiedz
@Guest15: kradzież kradzieży nie równa, inaczej wygląda kradzież tego, ze ściągne sobie Mp3 a inaczej Wersow z milionowymi zasięgami. Inaczej wyglada kradzież telefonu przez sebixa a inaczej wyglada kradzież jedzenia w słusznej sprawie gdy ktoś głoduje ,cokolwiek.
  • Odpowiedz