Wpis z mikrobloga

Gdzieście byli, wielcy obrońcy wolności od #lextvn gdy ta pseudo-telewizja od gówno-programów popierała niszczenie polskich przedsiębiorców? Jakoś wtedy ograniczanie wolności wam nie przeszkadzało, nie wychodziliście na ulice, nie protestowaliście.

Nie ma większych hipokrytów od obrońców tej żydowskiej stacji.

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy
Pobierz vorobiej - Gdzieście byli, wielcy obrońcy wolności od #lextvn gdy ta pseudo-telewizja...
źródło: comment_1628819252Xpri0nCtcpiNP4YEHsBPzk.jpg
  • 130
@vorobiej: Jest tylko jeden sposób, aby przyczynić się do tego, by lockdownów nie było - zaszczepić się. Już to zrobiłeś? Bo inaczej to możesz sobie krzyczeć głośno jak chcesz, ale jak będą szczyty zakażeń, to każdy jeden rząd będzie robił lockdowny, bo jest to konieczne aby nie rozwalić służby zdrowia. Więc tak, każdy jeden szpital i lekarz będzie to popierał. A jedynym winnym lockdownów od momentu dostępnych szczepień są szury.
@theicecold: ale ja mam w prąciu twoje ciężary - udowodnij, że ta moja "teza" jest nieprawdziwa XD Takie małe wyzwanie - udowodonij ponad wszelką wątpliwość, że TVN był przeciwko locdownom to wpłacę 2k PLN na konto wybranej przez Ciebie fundacji albo schroniska.
"Ciężar dowodu (inaczej ciężar udowodnienia, od łac. onus probandi) – pojęcie z zakresu erystyki i prawa dowodowego. W prawie dowodowym ciężar dowodu określa, kto i co ma wykazać z określonego faktu lub okoliczności faktycznej, z których wywodzone są skutki prawne przy użyciu dowodu. Dowodem jest czynność zmierzająca do wykonania prawdziwości twierdzenia. Jest to główne zagadnienie postępowania dowodowego. Od niego odróżnia się uprawdopodobnienie będące środkiem zastępczym dla dowodu, dającym tylko wiarygodność. Termin ten
Do wszystkich matołów płaczących, że kasuje posty bo mnie boli prawda - gdyby tak było to pierwszy komentarz już dawno wylądowałby w hasioku. Skończcie wiec #!$%@?ć.

@Mirko_z_Przypadku: udowodnij mi, że popieram konfederacje albo wyjaśnij czemu ma służyc twoja pisowska insynuacja i manipulacja ty trudniący się poróbstwem trutniu.

@theicecold: zasady są po to żeby je łamać. To raz. Dwa - skoroś taki hen do przodu to udowodnij mi, żę się mylę
@vorobiej: ja np popierałem wtedy tvn bo polski przedsiębiorca to raczysko: gówno się zna, januszerka i buractwo na każdym kroku, ciągle wyciąga łapę po panstwo i woła "dej mie piniondz, jestem POLSKIM przedsiębiorcą. Mam dwa razy drożej i trzy racy gorzej niż zagraniczny, ale jestem POLSKI. Dej."
Niech ginie.