Wpis z mikrobloga

@dinor913: Artystyczny tynk strukturalny, nawet nie wiedziałem, że tworzę podnoszące wartość mieszkania dzieło site-specific kładąc to dziadostwo u siebie.
Poza tym bliskość stadionu i Wschodniej raczej kojarzy mi się z wieloma przymiotnikami dotyczącymi lokalizacji, ale na pewno nie "atrakcyjny".
@Tasartico7: to że mieszkanie jest nie wynajęte od przynajmniej kwietnia(chociaż jej posty wskakują że od lutego)
i przez ten czas nic się nie zmieniło w ogłoszeniu, nie ma nowych mebli(nawet łóżka) ani nawet nie obniżyła ceny.

Co więcej w pewnym momencie nawet postanowiła podwyższyć cenę.

Dla mnie jest to śmieszne przy dzisiejszej narracji że wynajem to pewna inwestycja oraz to ze landlord nie rozumie że produkt nie jest warty danej ceny
d.....3 - @Tasartico7: to że mieszkanie jest nie wynajęte od przynajmniej kwietnia(ch...

źródło: comment_1628803209SY0csU4TOorPl0Zpi4TMZD.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dinor913: no nic dziwnego że nie wynajęte, rynek wynajmu po covidzie średnio sprzyja landlordom. Co do mieszkania... Zakłada widocznie że jak kogoś stać na prawie 3k miesięcznie za wynajem to bez problemu sobie kupi łóżko z materacem za 2k, które mu odpowiada. Celuje w ludzi którym za wynajem zapłaci firma albo których stać, licząc na mniejsze problemy z tym że będą robili syf albo nie płacili, kosztem tego że nie wynajmie
to bez problemu sobie kupi łóżko z materacem za 2k


@Tasartico7: I nikt by z tym problemu nie robił, nawet pominął bym tą ofertę, ale po prostu śmiesznie wygląda ten koc z poduszkami(przeniesione z pierwszego pokoju) na podłodze oraz robienie ozdób z wina.

No i oferta w żaden sposób nie jest atrakcyjna i to bardziej celowanie w klienta który ma własne meble.

W tej cenie można dostać pełne umeblowanie a nawet