Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj wieczorem dziewczyna oznajmiła mi że nie jestem dla niej pociągający. Ponad rok ukrywała to przede mną zasłaniając się słabym libido. Zdeptała całą moją pewność siebie która i tak była na niskim poziomie. Jak można ukrywać takie rzeczy przed chłopakiem i tkwić w takim związku. Chore. #logikarozowychpaskow #zalesie #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6114c38df81bf9000b2c639b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
Ona nie jest toksyczna, tylko najzwyklejsza. Brak libido ze strony kobiety w stałym związku, to w 95% przypadków znak, że dałeś się jej podporządkować. Byłeś zawsze miły, grzeczny, uczynny, jak miała zły humor starałeś się to naprawić, jak o coś poprosiła zawsze to spełniałeś, bez sprzeciwu czy domagania się czegoś w zamian, zawsze stawiałeś jej potrzeby ponad swoje. Kobiety na poziomie emocjonalnym czują, że grzeczny, posłuszny im, uczynny i zawsze uprzejmy, poświęcający
Brak libido ze strony kobiety w stałym związku, to w 95% przypadków znak, że dałeś się jej podporządkować


@denizen: nie to po prostu znak tego że gość nie jest wystarczająco atrakcyjny fizycznie, albo tego że zwiazek trwa juz za długo i wszystko sie wypaliło co jest zresztą normalne
@AnonimoweMirkoWyznania: a gdzie masz szacunek do siebie ? Kurcze Ty jesteś dziecko czy dorosły ?
Skoro nie pasował Ci brak seksu to czemu tkwiłes w tym związku który Ci nie odpowiadał ?
I masz teraz skutki. Robiłeś z siebie męczennika przez rok a laska Ci napluła w twarz.
Wyciganij z tego lekcje.
Swoje potrzeby na 1 miejscu bo ludzie są zdolni do wszystkiego.
ania: > Przykro mi to mówić, ale najprawdopodobniej od roku kręci się wokół niej jakiś facet (albo może nawet kilku), którzy już są dla niej pociągający.

@dont_kill_my_pepe:
nie ogarniam czemu tak czesto od razu to insynuujecie

W moim gronie jeszcze nigdy tak nie było, po prostu motylki znikały i nic mi ani przyjaciółkom już nie podbijało przeciętnej atrakcyjnosci partnerów, a wcale nikt się wokół nas nie kręcił. Zwyczajnie się nie