Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 454
A wiecie co jest najgorsze? To że pomimo tych wszystkich akcji jakie #pis odstawia to nadal te partie popiera stałe 1/3 GLOSUJACYCH w wyborach, a jak rozkręca kurek propagandy i rozdawnictwa to może i 40 procent GLOSUJACYCH.
Dlatego tym bardziej gardzę wszystkimi wielkimi intelektualistami co na wybory gadają że "nie mają na kogo głosować", albo baranami gadającymi że "wszyscy są tacy sami" (PiS stworzył tyle precedensów i jest tak bezczelny że nie ma od 89 czegoś porównywalnego).
Ty wy wybieracie PiS, więc nawet nie śmiejcie narzekać na to co się dzieje. To wy wybraliście Dudę na prezydenta swoją biernością, a pomimo że Trzaskowski nie był najlepszym możliwym kandydatem (najtrudniej byłoby mu wygrać z trójki kandydatów opozycji) to przynajmniej byłby hamulcem tego co PiS robi...

Stare baby i fanatycy PiS pójdą na wybory. Jakbyście wy poszli i głosowali na najbliższych wam poglądami (zrozumcie że dopóki sami nie będziecie kandydować to zawsze coś nie będzie się wam podobał) to jestem przekonany że PiS zamiast stałego wyniki 1/3 miałby 1/4, a to już zupełnie inna sytuacja. Z szansą na wewnętrzny rozpad.

Dam #bekazpisu , choć tak naprawdę to beka z was zostających w domu na #wybory i od 2015 zbierających wspólnie z nami konsekwencje tego że mamy tych gamoni u władzy.

A ludzi od #kukiz nawet nie komentuje. Liczę że po prostu się pomylili i więcej tego nie zrobią. A kukizy się odnajdą zapewne. Na listach PiS, będą woleli trzepać kasę w spółkach skarbu państwa.
Ci ludzie powinni mieć wilczy bilet w polityce.
  • 26
@FrasierCrane: Idąc tą logiką winni są wszyscy, co nie głosowali na Trzaskusia? Bo czym się różnił ktoś, kto głosował na kandydata lewicy albo konfederacji, którzy wiadomo, że nie mieli szans wygrać, od osoby, która nie głosuje na nikogo, bo i tak wie, kto wygra.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FrasierCrane:

Dlatego tym bardziej gardzę wszystkimi wielkimi intelektualistami co na wybory gadają że "nie mają na kogo głosować", albo baranami gadającymi że "wszyscy są tacy sami"

Nice try, 3/10 bo odpisałem
szpongiel - @FrasierCrane: 
Dlatego tym bardziej gardzę wszystkimi wielkimi intelektu...
  • 188
Bo czym się różnił ktoś, kto głosował na kandydata lewicy albo konfederacji, którzy wiadomo, że nie mieli szans wygrać, od osoby, która nie głosuje na nikogo, bo i tak wie, kto wygra


@Humbaq Różni się tym, że ten pierwszy doprowadził do drugiej tury. Ale nikt misiu nie ma pretensji o głosowanie na swojego kandydata w pierwszej turze prezydenckich. Pretensje mamy do symetrystów, którzy w drugiej turze oddali PiSowi PEŁNIĘ #!$%@? WŁADZY jednocześnie
@Tarec: Symetryzm to swoją drogą bardzo uzasadniona postawa w realiach polskiego dwupodziału. Ale mniejsza o to. Nadal nie rozumiem czemu chcesz zrzucać winę za dojście pisu do władzy na ludzi, którzy woleli nic nie zrobić, niż oddać swój głosu na kandydata drugiej strony. Świadome nieoddanie głosu w realiach demokracji to po prostu czyjś wybór. Tak jak pisałem - argumentację typu "dobrze wiedziałeś, że twój wybór/niegłosowanie doprowadzi do tego, że wygra pis"
@FrasierCrane: Narzekasz na ludzi którzy mówią że nie mają na kogo głosować i wymieniasz pomyłkę kukiza ale zamykasz oczy na korelację.

Lewica poprze PiS w podwyżkach podatków, poparła w funduszu odbudowy za co powinni mieć również wilczy bilet w polityce, odcięcie PiSu od źródła pieniędzy mogłoby przegrać im wybory.

Konfa poprze PiS w sprawach zamordyzmu, nie przeszkadza im rozebrany trybunał, sądy, wybór pisowskiego RPO który nimi gardzi.

O Hołowni wiemy nic,
@wiem_wszystko:
I co z tego? Ta arytmetyka nie ma nic do rzeczy przy wyborach prezydenckich, kiedy liczy się skumulowanie oddanych głosów na jednym kandydacie, a nie to ile osób odda głosy (pisałem od początku o wyborach prezydenckich). Ludzie nieoddajacy glosu maja prawo miec w dupie to, czy kandydat pis wygra czy przegra. Kwestia swiadomosci tego, ze pis wygra przez ten wybór nadal pozostaje dokładnie taka sama, bo osoba oddająca głos na
Polacy to głupi naród.


@Variv: Nie wart wolności, niepodległości czy w ogóle nawet życia jak ludzie, bo nawet jak przez chwilę zaczną żyć jak ludzie to chcą wrócić do obsranego barłogu z sentymentu.

@Khaine Przypomina mi to muzułmanów co emigrują na zachód a potem chcą robić z zachodu taki sam zamordyzm jak mieli u siebie. Niereformowalni.
To na kogo mam #!$%@? głosować jak z nikim się nie zgadzam praktycznie w 80%? Nikt nie jestem dobrym wyborem dla mnie. Każdy to #!$%@? ściek który chce #!$%@? ten kraj
2021 rok a wy nadal myślicie, że cokolwiek w tym kraju się zmieni na lepsze. Zajmij się rozwijaniem swoich kwalifikacji i uciekaj, albo znajdź pracę zdalną dla zagranicznej firmy. Osobiście od 5 lat płacę w polsce absolutne minimum na darmozjadów, wypłata na zagraniczne konto i tylko czekam aż kaczogród upadnie rozwalając sobie głupi ryj.


@basalyk44: to, jak nie mieszkasz w zachodniej europie to zapomnij o wolnosci ( ͡° ͜ʖ