Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dobra Mirasy, mówcie co uwazacie, bo ja już jestem pogubiony na maxa.

Spotkałem się raz z dziewczyną, spodobała mi się. Później rozmawialiśmy jeszcze kilka razy i za drugim razem zaproponowałem drugą randkę, ale dziewczyna miała ciężki tydzień w pracy i nie mogła. Później zaproponowałem jeszcze raz, to już tam się z jakąś koleżanką umówiła na ten dzień i też jej nie pasowało.

Wtedy powiedziałem sobie, dobra #!$%@? z nią, z tej mąki chleba nie będzie. I przestałem się odzywać.

Po 2 tygodniach odezwała się ona, w sumie kilka razy nawet. I tak sie zastanawiam czy brnąć w to dalej czy konsekwentnie olać. Bo mam wrażenie, że albo jestem jakimś jej kołem zapasowym, albo dziewczyna już na 1 randce mnie zfriendzonowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie mógłbym spróbować jeszcze raz ją zaprosić gdzieś i jak odmówi po raz trzeci to już bym miał pewniaka, ale nie chcę się też zeszmacić xD.. Czy może grać niedostępnego i czekać aż to ona wykona ruch?

Kurła brakuje mi doświadczenia w tych sprawach, ewidentnie..

#randkujzwykopem #relacje #tinder #randki #rozowypasek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6114423fe0094b000bb21f06
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Czekaj. Olała cię już dwa razy, to nie baseball żeby miała 3 próby, już i tak dałeś jej jedną za dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i nie pisz z nią w internecie jeśli z nią nie spałeś, to do niczego nie prowadzi i to prosta droga do friendzone.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak laska odmawia spotkania albo potem nie odbiera to jak jest zainteresowana (szczególnie jak 1 spotkanie już było) to nie ma bata i wygląda to ZAWSZE tak:

- Oddzwania tego samego, max następnego dnia
- Przeprasza że nie mogła się spotkać, odebrać
- Oznajmia, że bardzo jej się podobasz
- Proponuje spotkanie i wyraża wielką chęć kontynuowania znajomości
TerminowyGrabarz: Tutaj OP.

Problem właśnie polega na tym, że ona jakby najpierw była bardzo zainteresowana, potem mam wrażenie, że nie ( albo po prostu odniosłem takie wrażenie bo faktycznie miała ciężkie dni w pracy) a potem kiedy ja sobie odpuściłem to ona znowu sama zaczęła się odzywać.

Mysle, że gdyby całkiem jej nie zależało to już by nie pisała..

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
BiałkowyPstrong: Skoro ona odzywała się kilka razy no to tym razem wygląda na to że rzeczywiście wcześniej miała ciężki tydzień w pracy a później była umówiona z koleżanką. Sprobował bym jeszcze raz ale tylko i wyłącznie z uwagi na to że ona się z Tobą sama później kilka razy kontaktowała.

Zresztą zobacz czujesz się pogubiony bo nie wiesz czy mieć ją gdzieś czy nie. W ten sposób jak się z nią