Wpis z mikrobloga

@imdrihm: Panie ale moja kieszen nie jest bez dna. To nie jest "stoliczku nakryj sie". Nawet idiota to wie.

Serio sie zastanawiam czy to niebylby zarabisty strzal w stope-sami by sie pograzyli jakby wszyscy sie na nich wypieli. Moze to ruch w dobra strone-dobra dla ludzi a nie swin przy korycie
@gorzki99: Nie zapomnij o cłach oraz ograniczenie płatnością kartami visa i mastercard, ograniczenie usług google i microsoft itp jak w Rosji. Kurdupel pewnie tego nie odczuje, ale reszta już tak. No i ludzie się w #!$%@?ć powinni(ale z naszymi rodakami to rożnie jest)
no teraz to te miliony polakow zyja w blogim dobrobycie bo kurdupel rzadzi. Fajne masz podejscie-lepsze znane zlo od nieznanego. Jest zle ale stabilnie to tak to zostawmy-przynjamniej pincet dajo.


@gorzki99: chcesz wyleczyć krostę na ręce przez amputację? Trzeba kurdupla wykopać zanim kraj do ruiny doprowadzi, a nie doprowadzać kraju do ruiny żeby wyborców pisu zapiekło...

Jeśli uważasz że Polska jest na dnie i nie może być gorzej to wystarczy pojechać
Trzeba kurdupla wykopać zanim kraj do ruiny doprowadzi, a nie doprowadzać kraju do ruiny żeby wyborców pisu zapiekło...


@pilot1123: tylko ze tego nie da sie zrobic normalnymi sposobami. Ktos w kocu na niego zaglosowal co nie? O ile sie zgodze ze ostatnie wybory prezydenckie to byla farsa i ustawka o tyle ostatnie parlamentarne niestety ale byly zgodne z prawem. Wiec nikt nikogo nie wywali dopoki daje pincety. Przykro mi ale nic
Jeśli uważasz że Polska jest na dnie i nie może być gorzej to wystarczy pojechać na Ukrainę.


@pilot1123: mnie uczono "rownac w gore a nie w dol" Moze porownaj do zimbabwe czy innej somalii? Panie my to prawdziwy raj mamy-tylko dywersanci twierdza ze nie jest dobrze-popatrz na kube czy inne kraje trzeciego swiata. Jaksmiesz twierdzic ze w pl jest zle?
Panie my to prawdziwy raj mamy-tylko dywersanci twierdza ze nie jest dobrze-popatrz na kube czy inne kraje trzeciego swiata. Jaksmiesz twierdzic ze w pl jest zle?


@gorzki99: ja tylko mówię że daleko nam do dna i mamy skąd spadać.

tylko ze tego nie da sie zrobic normalnymi sposobami. Ktos w kocu na niego zaglosowal co nie?


@gorzki99: i chcesz ukarać cały kraj za 40% wynik pisu w wyborach?
chcesz ukarać cały kraj za 40% wynik pisu w wyborach?


@pilot1123: a ja wiem? Jaka byla frekwencja wyborcza? Gdzie bylo blisko 50% obywateli? Wiec o co sie maja teraz pluc skoro mieli wszystko we dupie?

Chce tylko zwrocic uwage ze czasem trzeba komus w leb palnac zeby sie obudzil skoro wczesniej nie potrafil.

Czasem trzeba zagrysc zeby i wstac z popiolow niz tkwic w marazmie.