Wpis z mikrobloga

Czy wszyscy (a przynajmniej zdecydowana większość) mechaników samochodowych to tacy buce ?

Umawia się ze mną facet żebym był na 9:00 pod warsztatem, od razu mam być na otwarcie to mnie weźmie na start. Typ przyjeżdża 10:30 i żadnego przepraszam czy cokolwiek tylko jebnął że zaspał. Ale ok wziął samochód. Z racji że to zakład obok mojej pracy to uznałem że chwilę po 15 zadzwonię i dopytam jak tam idzie. Rozmowa wyglądała tak:

-"Siemanko to ja od Forda, dzwonię bo chciałem się dowiedzieć czy coś już tam wiadomo"
-"A co Ty #!$%@? myślisz że ja #!$%@?ę całą kolejką ?!"

Warto dodać że to taki można powiedzieć mechanik po znajomości(dlatego tez mówię cześć/siema w rozmowie powyżej bo tak jakby poznaliśmy się przez miejsce pracy) bo ma warsztat zaraz obok mojego biura i korzysta u nas z WC i tam z innymi pracownikami wymienia się narzędziami itp.

Ale i tak czy naprawdę wszyscy mechanicy wykonują ten zawód #!$%@? za karę ? Wyobraźcie sobie że jedziecie do fryzjera pytacie czy was obetnie i musicie się nasłuchać pełno #!$%@?. Do tego ta prezencja wszystkich mechaników sprawiają wrażenie takich osiedlowo-wiejskich osobników do których zaufanie że albo Cie nie przekręci/#!$%@?/obrzydzi całego procesu to jest jakieś 2/10.

#mechanikasamochodowa #mechanika #mechanik #samochody #usterka #samochod
  • 6
@DevSharingan: czego oczekujesz od prostego chłopaka którego aparat myślowy jedyne na co pozwolił to dostanie się do zawodówki. Niestety żeby zostać mechanikiem powinne być wymagane studia i izba która dbałaby o status zawodu.
@DevSharingan: A wsrod lekarzy,nauczycieli,sprzedawcow czy kogokolwiek innego to buca nie spotakales ? xd Kiepy sie wszedzie zdarzają , ja z branzy motoryzacyjnej to znam sporo takich o ktorych mowisz i sporo bardzo inteligentnych,milych,serdecznych i posługujących sie poprawna polszczyzna ludzi tak ze nie mozna generalizowac