Wpis z mikrobloga

Wchodze na mikro po 12h i całe mikro zasrane jaka to konfa nie jest zła, jaką to nie jest przystawką pisu etc. XD Ja wiem, że (kimkolwiek jesteście) was boli to że wyborcy konfy są świadomi politycznie, ale czy wy serio jesteście tak głupi, że myślicie, że kogoś przekonacie ich do zmiany sympatii politycznych? XD Ja mam prawie 40 lat, przed każdymi wyborami czytam program partii na którą głosuję, oglądam debaty, wywiady etc. i w żaden sposób się na konfie nie zawiodłem. Ile wy macie lat, że myślicie, że takie akcje cos zmienia xD Bądźcie chociaż ciut subtelniejsi, bo na kilometr widać, że to ustawka.

Co do samego #lextvn to mam #!$%@? xD mnie z Polski wygonił Tusk z TVN. Ktoś już na mikro napisał, że TVP jest dla skrajnych idiotow, a TVN po prostu dla idiotow. Więc nie żal mi. A Wy którzy od lat głosujecie na te same mordy, albo na złodziejów z lewicy zasługujecie na to piekiełko które sobie stworzyliście xD

Ja odpalam dziś popcorn i oglądam odcinek 1010104 wojny polsko-polskiej :)

#konfederacja #neuropa #bekazlewactwa #tvn #polityka
  • 179
  • Odpowiedz
a mam prawie 40 lat, przed każdymi wyborami czytam program partii na którą głosuję, oglądam debaty, wywiady etc. i w żaden sposób się na konfie nie zawiodłem


@taukuZielonka: I na ciul, jak twoi przedstawiciele podjęli wybór, że nie podejmują wyboru? XD Równie dobrze mógłbyś ten czas spędzić w dupie grzebiąc, bo PiS ugrał swoje jak chciał, a konfa ani tego nie poprała, ani się nie postawiła.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gluptaki Anonek z internetu płacze, ze posłowie skorzystali z prawa które mają xD

Jadzik wylany, lepiej Ci? xD nie możesz popłakać, że konfa zagłosowała, za lex tvn to ulzyles sobie tym, że jak śmieli nie zagłosowałac zgodnie z wolą osoby która jest przeciwienstwem ich wyborcy xD

Ja się cieszę :) Wy macie ból dupy, pis ma ból dupy, teatr hipokryzji (TVN wzorem wolnych i rzetelnych mediów xD) trwa a konfa tylko zyskuje
  • Odpowiedz
Anonek z internetu płacze, ze posłowie skorzystali z prawa które mają xD


@taukuZielonka: zajebiste prawo, idziesz do sejmu reprezentować wyborców i się wstrzymujesz xD Ciekawe czy dietę też wstrzymają, to może gospodarczy wolnościowiec bosak by sobie robotę jakoś wreszcie znalazł.

PiS nie ma bólu dupy, bo wygrał wszystko co chciał dzisiaj, dzięki cudownej bierności Konfy i trzeba być niezłym dzbanem żeby tego nie widzieć.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gluptaki Ty może Ty napisz własny system prawno polityczny, skoro wiesz lepiej jakie instrumenty władzy posłowie powinni mieć xD Tylko pozazdrościć takiej wiedzy!

Ja wiem, że dla Ciebie TVN to może być całe życie, symbol wolności i nowoczesności, ale ja mam to w dupie xD więc moi posłowie zagłosowali dokładnie tak jak chciałem xD Ale was ta konfa piecze xD

Włącz sobie szkiełko na dobranoc, poczuj się inteligentny i miej dobrą noc
  • Odpowiedz
no wybacz, że nie wpisuje się w twój obraz prawdziwego polaka-katolika czczącego papaja, noszacego sandały ze skarami i pląsajacego do hitow disco polo.


@jaczyliktoo: Gratuluję. Chcesz dostać medal z ziemniaka? Macie nieuzasadnione poczucie wyższości nad innymi. Uważacie się za lepszych, chociaż i tak słoma z butów wystaje. Kiedyś lewica nie wspierała klasizmu i dzielenia na lepszych i gorszych.
  • Odpowiedz
Gratuluję. Chcesz dostać medal z ziemniaka? Macie nieuzasadnione poczucie wyższości nad innymi. Uważacie się za lepszych, chociaż i tak słoma z butów wystaje. Kiedyś lewica nie wspierała klasizmu i dzielenia na lepszych i gorszych.


@doveo: ale ja misiu pysiu nie jestem lewicowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) wręcz przeciwnie, nigdy nie popierałem żadnego lewicowego ruchu ale oczywiscie wiesz lepiej kim jestem, na podstawie jednego komemtarza, na portalu ze
  • Odpowiedz
Jeszcze ta liczba mnoga, ktoś tu chyba tęskni za poprzednim systemem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zwracam się do was waszym językiem, towarzyszu.

Niektórzy ludzie patrzą na zarodek pod kątem biologicznym i uważają, że jest osobnym bytem,


@Shatter: Bo jest i temu nie zaprzeczysz.
  • Odpowiedz